MotoNowe750x300

Niebawem poznamy następcę Motoroli Moto X

Niezawodne źródło przecieków ze świata smartfonowej technologii – @Evleaks opublikował za pośrednictwem swojego konta na Twitterze wpis, sugerujący, że już niedługo na rynku zadebiutuje nowe urządzenie Motoroli, model X+1.

MotoNowe750x300

@Evleaks wielokrotnie już potwierdził to, że publikowane przez niego przecieki prędzej czy później stają się faktami. Z tego też powodu istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że wiadomość o następcy świetnego modelu Moto X również znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Niestety, oprócz samej informacji o premierze, która odbędzie się w bliżej nieokreślonym terminie, o urządzeniu Motoroli nie wiadomo prawie nic. Właściwie, to nazwa Moto X+1 wydaje się z lekka przekombinowana oraz podobna do nazwy urządzeń będących już na rynku. Należy jednak pamiętać, że informacje zawarte we wpisie, będącym źródłem przecieków są nieoficjalne. To z kolei oznacza, że ostateczna nazwa urządzenia może być zupełnie inna.

Pozostaje jednak jedno pytanie. Czy i tym razem dostępność urządzenia w oficjalnej sieci sprzedaży zostanie ograniczona do terenu USA? Jak myślicie?

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...