uchwyt750x300

Nowe akcesoria samochodowe od Peiying

Rok 2014 dla marki Peiying upłynie pod znakiem akcesoriów samochodowych. Tak się przynajmniej zapowiada, ponieważ producent sprzętu multimedialnego i car audio już teraz wprowadza do swojej oferty dwa ciekawe urządzenia, skierowane do użytkowników samochodów.

uchwyt750x300

Nawigacja PY-GPS5008 – mamy tutaj do czynienia z czymś więcej niż ze zwykłą nawigacją samochodową, choć producent nie ukrywa, że właśnie takiej czynności dedykowany jest ów model. Urządzenie zostało wyposażone w 1GHz procesor Cortex A8 oraz 512MB pamięci RAM, co w połączeniu z Androidem w wersji 4.0 powinno zapewnić przyzwoitą wydajność w podstawowych czynnościach takich jak nawigacja czy przeglądanie stron www.

 Tak, na wspomnianym modelu bez problemu skorzystamy z przeglądarki internetowej, lecz to nie wszystko. Dzięki dostępowi do Google Play Store możliwe jest rozszerzenie możliwość nawigacji, co w praktyce czyni z niej pełnoprawny tablet. Peiying posiada slot na kartę SIM oraz moduł Wi-Fi, dzięki czemu sami możemy zdecydować z jakiego typu połączenia internetowego chcemy skorzystać.

Urządzenie występuje w dwóch wersjach: 5 i 7-calowej. Poza przekątną ekranu modele są bliźniacze. Obydwa pracują w rozdzielczości 800×480 pikseli oraz posiadają 4GB wbudowanej pamięci flash oraz gniazdo na karty microSD.

PY0013

Zestaw głośnomówiący PY0013 – nie doszukamy się tutaj ogromu  funkcji. Jest to proste urządzenie, służące do konkretnego celu. Głównym zadaniem jest odciążenie rąk kierowcy w trakcie rozmowy telefonicznej i w tym z pewnością sprawdzi się świetnie. Nie oznacza to jednak, że producent nie wyposażył zestawu w żadne udogodnienia. Przeciwnie w PY0013 znajdziemy opcję „multipoint”, dzięki czemu możliwe staje się podłączenie do urządzenia, dwóch telefonów jednocześnie.

Jako, że funkcjonalność zestawu jest skromna, nie należało się spodziewać wysokiej ceny. Koszt zakupu tegoż gadżetu to jedyne 129 zł.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...