Apple750x300

Niedługo pojawią się naprawdę duże iPhony – twierdzi pracownik fabryki Foxconn

Jak podaje serwis CTechCN, jeden z pracowników zakładów produkujących urządzenia Apple, podczas „firmowej Wigilii” zdradził kilka szczegółów dotyczących nadchodzących smartfonów z logiem nadgryzionego jabłka.

Apple750x300

Nie trudno domyślić się, że szczegóły dotyczące rozmiarów ekranów nowych iPhonów. Świat idzie do przodu i nawet giganci musza podążać za wymaganiami użytkowników. Ci z kolei coraz chętniej nabywają tak zwane Phablety, czyli krótko mówiąc smartfony wyposażone w wyświetlacze o sporej przekątnej.

Apple dość długo broniło się przed „modą” na duże ekrany, wmawiając wszystkim, że rozmiar 3.5 cala jest idealny. Po premierze iPhone 5 sytuacja uległa zmianie, gdyż pokazane urządzenie było wyposażone w 4 – calowy wyświetlacz. Na dzisiejsze standardy to jednak wciąż mało…

Z tego też powodu przeciek z fabryki Foxconn wydaje się wiarygodny. Dodajmy  jeszcze do tego fakt „imprezy firmowej” – te jak powszechnie wiadomo nie są organizowane dla szarych robotników. Tylko pracownicy wyżsi rangą zapraszani są na spotkania integracyjne, a co za tym idzie przeciek może pochodzić od osoby z wysokim stanowiskiem. To z kolei zwiększa prawdopodobieństwo potwierdzenia się opisywanej informacji.

Ów osoba twierdzi, że gigant z Cupertino przygotowuje dla nas dwa kolejne iPhony. Jeden ma zostać wyposażony w 4.7 a drugi 5.7-calowy ekran. To spory skok w rozmiarze, szczególnie patrząc na wymiary poprzedniego urządzenia.

Apple nie pierwszy raz łamie się pod naporem wymagań użytkowników. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku iPad’a mini, który było swoistą odpowiedzią na sukces Nexusa 7.

To jakie będą faktyczne przekątne ekranów przyszłych iPhonów pozostaje na razie w fazie domysłów. Nieoficjalne przecieki, nawet bardzo wiarygodne nie muszą oznaczać kierunku w jakim zmierza Apple.

Źródła: WeiboPhone Arena.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...