Nintendo zapowiedziało nowy model konsoli – 2DS

Nie rozumiem do końca polityki firmy. Niektóre działania wydają się irracjonalne, jak na przykład ostatnio zapowiedziana bliźniacza do 3DS konsola. 2DS ma być prawie tym samym co wcześniejszy model, lecz zostanie pozbawiony trójwymiarowego efektu…

nintendo 2ds red

 

Obydwie konsole jednak delikatnie się różnią. Nowy model przyjął formę kwadratu, lecz tym razem bez zawiasów. Brak obrazu 3D nie powinien stanowić dla nikogo problemu, szczególnie, że nowa konsola będzie aż 20 procent tańsza w stosunku do poprzednika. Na tym właściwie różnice się kończą.

Nintendo 2DS bez zająknięcia umożliwi uruchomienie każdego tytułu przeznaczonego na model 3DS, lecz naturalnie bez efektu trójwymiaru. Kompatybilność ze starszym bratem to spory atut, zwłaszcza , że nie każdy potrzebuje 3D, na tak małym urządzeniu.

Nie bez znaczenia jest też data pojawienia się konsoli w amerykańskich sklepach. 12 października zadebiutują nowe Pokemony X & Y. Producent mógł mieć na celu zachęcenie potencjalnych nabywców do kupna obydwu produktów w jednym czasie. 

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...