Nissan będzie miał swojego smartwatcha

Mobilnym światem zawładnęły smartwatche. Dlaczego? A no bo małe, a bo można dzwonić jak James Bond i w ogóle podobno takie inteligentne. Do tego wszystkiego oczywiście co producent to inny model. Jedno jest pewne, wszystkie jak na razie są naprawdę brzydkie.

Nissan750x300

Taki też jest Nismo. To projekt nowego zegarka od Nissana, który wygląda jak brzydka damska bransoletka. Tak, dobrze czytacie, producent samochodów stworzy zegarek. W tej branży już chyba nic mnie nie zdziwi. Smartwatch oczywiście będzie kompatybilny z samochodami japońskiej marki.

Nismo został zaprojektowany specjalnie z myślą o fanach sportowych modeli aut Nissana. Zegarem miałby być swoistym łącznikiem pomiędzy kierowcą a jego samochodem.

Jego zadaniem będzie pomiar efektywności pojazdu jak: prędkość, zużycie paliwa, i inne osiągi, a wszystko to poprzez łączność Bluetooth. Dodatkowo zostanie wyposażony w system, który będzie monitorował pracę serca kierowcy. Jak na smartwatcha przystało, powiadomi nas o wiadomościach na portalach społecznościowych czy emailach. Bardzo dużym plusem będzie zastosowana tutaj bateria litowa, która po naładowaniu powinna wystarczyć na 7 dni ciągłej pracy.

http://www.youtube.com/watch?v=v4Wjpe0ZOxY

Jeśli chcecie zobaczyć prototyp zegarka, to zapraszamy na najbliższe targi Frankfurt Motor Show. Może właśnie tam producent zapowie, kiedy i za ile będziemy mogli kupić zegarek, bo na razie nic jeszcze nie jest wiadome. Zainteresowani zegarkiem? Posiadacie Nissana z którym moglibyście go połączyć?

 

źródło: youtube

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...