You are here
Nju Mobile: gigabajty za staż będą przyznawane z automatu News 

Nju Mobile: gigabajty za staż będą przyznawane z automatu

Submarka Orange — Nju Mobile zdecydowała się uprościć kwestię przyznawania dodatkowych gigabajtów za straż. Poza zautomatyzowaniem procesu operator wprowadził coś jeszcze.

Nju Mobile
fot. Nju Mobile

Telekomy muszą zarabiać i nie zawsze opłaca się sieciom oferowanie klientom zbyt atrakcyjnej oferty. Wybaczcie, ale tak wygląda rzeczywistość. Mało tego, w Polsce cieszymy się wyjątkowo niedrogimi usługami i bogatymi pakietami internetu, szczególnie jeśli zestawimy je z dostępnymi w innych krajach cennikami.

W związku z powyższym rzadko kiedy obserwujemy miłe gesty ze strony sieci, które obdarowują swoich użytkowników bez większych powodów. Są jednak wyjątki i tym wyjątkiem jest najnowsza inicjatywa Nju Mobile.

Nju Mobile i automatyczny korzyści z usługi

Usługa „im dłużej, tym lepiej” w Nju Mobile pozwala zgarnąć dodatkowe gigabajty za staż w sieci. Jednakże chcąc otrzymać bonus, trzeba było aktywować usługę na swoim koncie, z czego zdawało sobie sprawę jedynie 55% klientów sieci. Operator postanowił wykonać gest w stronę użytkowników i uruchomił automatyczną aktywację rozwiązania.

Oznacza to, że:

  • po 3 miesiącach (3 pełnych okresów rozliczeniowych) nie ma już minimalnej kwoty rachunku 9 zł, jak ktoś nie korzysta to nic nie płaci
  • po 6 miesiącach liczba GB zostaje podwojona
  • po 12 miesiącach liczba GB zwiększa się 2,5 krotnie
  • po 24 miesiącach liczba GB zwiększa się 3 razy

Biorąc pod uwagę powyższe, przyznacie chyba, że lojalność wobec Nju Mobile jest najzwyczajniej w świecie opłacalna? Ze szczegółami oferty możecie zapoznać się TUTAJ, zaś smartfony, na których skorzystacie z usług operatora, znajdziecie pod TYM adresem.

Źródło: Orange

Related posts

Leave a Comment