nokia750x300

Nokia Guru – czy ma szanse rywalizować z iPod Shuffle?

Odtwarzacze MP3 od Apple zdobyły ogromną popularność. Czy podobnie będzie z bezpośrednim konkurentem jednej z wariacji iPoda – modelu Shuffle?

nokia750x300

Nokia dotychczas skupiała się na produkcji telefonów komórkowych, od tych najprostszych po te wyposażone w nowy system operacyjny Microsoftu – Windows Phone. Nikt nie przypuszczał, że Fiński producent będzie chciał wejść na rynek odtwarzaczy muzycznych.

Użytkownik Twittera o nazwie @ewleaks, znany z rozpowszechniania przecieków dot. technologii, umieścił na swoim profilu ciekawy wpis:

0 d44cb a6a19a89 orig

Jako, że wpisy @ewleaks zazwyczaj zgadzają się ze stanem faktycznym, powinniśmy przygotować się na to, że już niedługo Finowie zaprezentują nowe urządzenie – odtwarzacz MP3, wyposażony w NFC. Nokia Guru, bo tak ma się nazywać nowy produkt, na tę chwilę pozostaje jedynie ciekawostką. Nikt inny nie zdecydował się na upublicznienie podobnych informacji, lecz jest to prawdopodobnie kwestia czasu.

Ostatnio o Nokii jest naprawdę głośno. Najpierw sprzedaż części firmy, odpowiedzialnej za smartfony, co skutkować ma brakiem nowych urządzeń tego typu z logiem Fińskiego producenta. Następnie, przypuszczenia o nadchodzącej premierze tabletu oraz laptopa, a od wczoraj odtwarzacza MP3. Jak widać firma nie daje o sobie zapomnieć. Czy to wystarczy, aby odzyskać, choć część dawnej popularności?

Myślę, że na te pytanie, odpowiedzieć będzie można dopiero za kilka miesięcy, czyli po pojawieniu się na rynku nowych produktów.

Źródła: Wmpaweruser, Twitter

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...