NokiaNmormady750x300

Nokia z Androidem na MWC – to niemal pewne!

Jeszcze do niedawna, taki tytuł wywołałby przeolbrzymi śmiech. Teraz sytuacja zaczyna się zmieniać, a o urządzeniu nazwanym Nokia Normady wiemy coraz więcej. Co ciekawe, wspomniany model ma spore szanse pojawić się na nadchodzących targach Mobile World Congress 2014.

NokiaNmormady750x300

Co kilka dni pojawiają się nowe informacje oraz grafiki przedstawiające smartfon Fińskiego producenta, pracujący pod kontrolą systemu Android. Nieoficjalnie mówi się o tym, że owa urządzenie będzie częściowo pozbawione usług Google, a interfejs do złudzenia przypominać ma to z czym mamy do czynienia w Windows Phone.

Wczoraj użytkownik Twittera – @evleaks, znany z serii przecieków ze świata technologii, umieścił na swojej stronie grafiki przedstawiające opisywane urządzenie. Co ciekawe, według osoby będącej źródłem przecieku jest to oficjalna grafika przeznaczona dla prasy. Zakładając, że ów nieoficjalna informacja okaże się prawdą, to na nadchodzących targach MWC będzie naprawdę ciekawie. Nokia z Androidem może naprawdę namieszać.

 

Źródło: @evleaks via Twitter

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...