Przełomowe telewizory od Samsunga zadebiutują jeszcze, w tym roku

Wszyscy miłośnicy kina już teraz mogą się przygotować na nadejście wielkoformatowych telewizorów Samsung Curved UHD o przekątnej 105” oraz Samsung Bendable UHD o przekątnej 85”.


W drugiej połowie 2014 roku firma Samsung Electronics do swojej oferty włączy dwie nowe propozycje: 105 – calowy, profilowany telewizor U9500 Curved Ultra High Definition (UHD) oraz 85-calowy U9B Bendable UHD zaprezentowane na tegorocznych targach CES.

Model U9500 Curved UHD to telewizor z profilowanym ekranem o przekątnej 105” oraz formacie 21:9. Tak duży ekran zdecydowanie przypadnie do gustu kinomaniakom, którzy wrażenia z sali mogą teraz przenieść do własnego salonu. Ciekawą funkcją tego produktu jest zastosowanie tutaj technologii automatycznego wspomagania głębi obrazu (Auto Depth Enhancer)

http://www.youtube.com/watch?v=WwLPGI-Whl0

Model U9B Bendable UHD zaskoczył za to możliwością przekształcania ekranu z płaskiego, w profilowany za pomocą jednego przycisku. Dzięki takiej funkcjonalności oraz innowacyjnemu designowi, użytkownik samodzielnie może wybrać preferowany tryb oglądania.

http://www.youtube.com/watch?v=8Q2fIotrBEY

Oba produkty południowokoreańskiego producenta zaopatrzone są w: złącze HDMI 2.0, HEVC, MHL 3.0 i HDCP 2.2, a zaimplementowany pakiet Samsung UHD Evolution Kit sprawia, że Samsung bez obaw może myśleć o przyszłości…

Zestaw One Connect Box zawiera wszystkie inteligentne elementy telewizora. Można go zastąpić aktualniejszą wersją pakietu UHD Evolution Kit, nadążając w ten sposób za najnowszymi standardami UHD i uzyskując dostęp do technologii jutra oferowanych przez firmę Samsung. Rozwiązanie takie gwarantuje, że konsument cieszyć się będzie zakupionym sprzętem przez długie lata, bez konieczności wymiany urządzenia na nowocześniejsze.

– „Po niezwykle entuzjastycznym przyjęciu naszych nowych produktów przez media i branżę, nie możemy się już doczekać, kiedy 105-calowe Curved UHD i 85-calowe Bendable UHD trafią do konsumentów na całym świecie” – mówi HS Kim, wiceprezes działu Visual Display Business w Samsung Electronics. – „Dzięki tym niezwykłym modelom, które zwracają uwagę wyjątkowym designem i obrazem w jakości UHD, fani domowej rozrywki będą mogli w zupełnie nowy sposób oglądać swoje ulubione filmy i programy.”.

 Źródło: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...