NoPhone

noPhone, najtańszy smartfon na rynku?

Wreszcie trafił do sprzedaży noPhone, smartfon który zmienił dotychczasowe oblicze współczesnych urządzeń mobilnych.  Dzieje się tak za sprawą jego niskiej ceny i szeregu zastosowań.

NoPhone

 noPhone – już kilka miesięcy temu było o nim głośno, a to za sprawą anegdoty, że jest to najbezpieczniejsze „urządzenie” na świecie. W 100% odporny na upadki z wysokości, wodoodporny, niegroźne mu żadne wirusy. W przypadku zguby bądź kradzieży nie musimy obawiać się o swoje dane.  Dzieje się tak dlatego, że smartfon nie posiada modułów wifi, bluetooth, gps, a na domiar złego niemożliwe są także jakiekolwiek rozmowy oraz wysyłanie wiadomości tekstowych. Smartfon nie posiada wyświetlacza i baterii, wiec nawet nie trzeba go ładować.

Mimo wszelakich braków, noPhone znalazł rzesze fanów oraz kupców. Twórcy tym gestem pragną skupić nasza uwagę nad tym, jak smartfon jest ważnym, nieodłącznym elementem w życiu człowieka. Od kilku lat można zauważyć wyścig producentów telefonów, jeśli chodzi o coraz to nowsze modele, w których główną rolę gra wielkość ekranu i ilość rdzeni. Rozwiązaniem na to wszystko jest noPhone, telefon atrapa, który na tym polu jest bezkonkurencyjny.

o-NOPHONE-facebook

Istnieje również wersja rozszerzona produktu, która umożliwia użytkownikom robienie sobie „sweet fotek”, inaczej zwanych selfie. Jest to kolejny żart, który jak się domyślacie skierowany jest do osób nadużywających aparatu i lustra w łazience. Żeby nie zagracać internetu kolejnymi podobnymi zdjęciami, zamontowane z przodu atrapy lusterko daje nam możliwość podziwiania siebie.

W sprzedaży dostępne są dwie wersje produktu noPhone: standardowa za 12 dolarów oraz  rozbudowana, niewiele droższa – 18 dolarów. 

 

Źródła:  Kickstarter  komorkomania.pl

 

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...