000JBL

Nowa skrzynia basowa od JBL — poznajcie CSX-1300BP

 

Stylowa obudowa z nutką szaleństwa w postaci pomarańczowego oświetlenia, 12-calowy woofer oraz wymiary umożliwiające swobodny transport — właśnie to proponuje nam najnowszy produkt JBL.

000JBL

 

Choć sam nie należę do fanów mocnego uderzenia, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, iż jest spora grupa osób, dla których muzyka bez wyraźnych basów zwyczajnie nie istnieje. Właśnie dla wspomnianej grupy dedykowana jest pasmowo-przepustowa skrzynia o niełatwym do zapamiętania oznaczeniu CSX-1400BP. Swoją drogą zawsze zastanawiało mnie, dlaczego producenci decydują się na takie a nie inne nazewnictwo swoich produktów. Wydaje mi się, że prostszy symbol bardziej zapada w pamięć.

Przejdźmy do samego urządzenia. Skrzynia to 12-calowy subwoofer z serii CS o mocy 350 Watt RMS oraz 1400 Watt w przypadku mocy szczytowej. Miłym dodatkiem jest wspomniane wcześniej podświetlenie LED w kolorze pomarańczowym, dodające produktowi JBL charakteru. Nie można zapomnieć o takich dodatkach jak akrylowy panel, specjalna szczelina wentylacyjna. Wszystko zostało naturalnie wykończone materiałem.

Urządzenie nie należy do najmniejszych, jednak nie powinniśmy mieć większego problemu z transportowaniem go. Wymiary wynoszące 475 x 412 x 390 mm wydają się optymalne.

W urządzeniu znajdziemy również membranę polipropylenową formowaną wtryskowo, która charakteryzuje się sporą czułością, sztywnością, a co najważniejsze niezawodnością.

Na koniec zostawiłem najlepsze. Model CSX-14000BP możemy zakupić  w atrakcyjnej cenie 749 zł, co czyni produkt konkurencyjnym.

Źródło: JBL

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...