You are here
IMGN.PRO wybiera się na PGA 2015 News 

IMGN.PRO wybiera się na PGA 2015

Program tegorocznych targów „Poznań Game Arena” nabiera coraz bogatszego kształtu. Swój udział w targach ogłosiło „IMGN.PRO”. Polacy na swoim koncie mają już kilka sukcesów, więc warto sprawdzić, co nowego szykują dla graczy w nadchodzącym czasie.

Imgn slide

W tym roku na poznańskich targach „PGA” szykuje się równie dużo atrakcji, jak miało to miejsce w latach ubiegłych. Swoje produkty oraz usługi zaprezentuje uczestnikom wielu producentów sprzętu gamingowego oraz deweloperów. Swój udział zdążyły już zapowiedzieć : „Asus, „Mionix, „Mad Catz, „Alienware”, „Intel, „Techland”, „Nintendo” oraz wiele innych liczących się w branży marek. Do tej grupy dołączyło również rodzime „IMGN.PRO”, które pochwaliło się, czym na swoim stoisku kusić będzie uczestników „Poznań Game Arena 2015”.

Głównym punktem będzie pierwszy w Polsce, publiczny pokaz gry „American Truck Simulator”, autorstwa studia „SCS Software”. Spodziewać się możemy także trzech profesjonalnych siedzisk z kierownicami, dzięki czemu poczujemy się, jakbyśmy usiedli za sterami prawdziwego ciągnika i na własnej skórze przekonamy się, czy prowadzenie takiego kolosa to przysłowiowa „bułka z masłem”. W piątek 18 października na stoisku pojawi się gość specjalny w postaci Pavla Sebora – założyciela „SCS Software”. Wykorzystując nadarzającą się okazję, będzie można osobiście zadać kilka pytań ojcu popularnej serii „Euro Truck Simulator”.

http://www.youtube.com/watch?v=ficMiV3AfuE

Oprócz tego kultowego cyklu symulatorów będzie można zapoznać się z innymi produkcjami z portfolio „IMGN.PRO”, takimi jak: „theHunter: Primal”, „Bus-Simulator 2016”, „Construction Simulator 2015 Gold Edition”, „Rescue 2: Everyday Heroes”, „Euro Truck Simulator 2: Skandynawia”, „Kholat” i „Spintires”.

Zainteresowani najnowszym projektem „IMGN.Pro” oraz „Fool’s Theory” – „Seven” będą mieli możliwość porozmawiać z twórcami na temat wspomnianego projektu.

Nie zabraknie również wszelkiej maści gadżetów: plakatów, przypinek, a nawet kodów na „Steam” z grą „Kholat” w ilości 1000 sztuk.

Zapraszamy do odwiedzenia pawilonu nr 7 i stoiska nr 7A.

Źródło: IMGN.PRO

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór konsol i gier w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment