Nowa Wersja iBard24 już dostępna!

Najpopularniejsza i całkowicie polska usługa do backupu danych, z której korzysta ponad 15 tys. przedsiębiorców jest już dostępna na stronie Comarch.

iBard pajaczek
Jakis czas temu przedstawialiśmy Wam iBard24, czyli świetna usługa do backupu danych. Idealna dla przedsiębiorców i właścicieli małych i średnich firm. Teraz Comarch zaktualizował tę usługę i dodał do niej trzy ciekawe fukcje:

1. Dwustronna synchronizacja plików
Mechanizm dwustronnej synchronizacji danych umożliwia wymianę plików pomiędzy wieloma urządzeniami niemal w „czasie rzeczywistym”.

2. Zupełnie nowa aplikacja dla systemu Android
Nowa wersja, oprócz dostępu do wszystkich danych oraz dwukierunkowej synchronizacji plików, umożliwia kompleksowy backup całej zawartości urządzenia, m.in. skrzynki SMS/MMS, listy kontaktów, kalendarzy, dokumentów, zdjęć, filmów, a także ustawień urządzenia.

ibard android

3. Nowe strony www.iBard24.pl
W najbliższym czasie Comarch udostepni zupełnie nową, całkowicie odmienioną stronę internetową tej usługi, która pozwoli na jeszcze łatwiejsze korzystanie z atrakcyjnych opisów funkcji i ich praktycznych zastosowań.

http://www.youtube.com/watch?v=WAUsaTVwM3w

Całe oprogramowanie firmy Comarch dostępne jest, już w naszym sklepie Vip Multimedia. Z naszej strony zapewniamy rozpoznanie oraz analizę potrzeb, a także pełne wsparcie techniczne oferowanych produktów.

Wszelkie zapytania dotyczące produktów Comarch Optima ERP prosimy kierować do naszych ekspertów, którzy są do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 667-961-171 i 667-911-349 (od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00) lub pod adresami e-mail: mpykacz@vipmultimedia.pl, apraga@vipmultimedia.pl.
Więcej o produktach Comarchu poczytać możecie tutaj.

Dodaj komentarz

21 More posts in ERP/MSP category
Recommended for you
System ERP - korzyści z wdrożenia oprogramowania
System ERP – korzyści z wdrożenia oprogramowania.

Microsoft Dynamics Nav to jeden z najnowocześniejszych systemów ERP. Wykorzystywany jest w przedsiębiorstwach na całym...