Nowe 2in1 od Kruger&Matz

Kruger&Matz już niedługo wprowadzi do swojego portfolio nowe urządzenie, które staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Chodzi o sprzęt typu 2in1, a producent mocno się przyłożył, by Edge 1083 choć trochę wyróżniał na tle konkurencji.

 
ed 750x300 1
Przekątna Edge 1083 to 10’1 cali wyświetla obraz w rozdzielczości 1280×800 px w proporcjach 16:10. Sam design urządzenia nie jest może zbyt wyjątkowy, ale wygląda na tyle elegancko, że nie będziemy się go wstydzić, gdy ktoś przy stoliku obok wyciągnie np. iPada. Producent zadbał również o to, by komfort pracy podczas użytkowania był jak największy. Edge 1083 pokryto gumowym tworzywem. Ułatwi to znacznie pracę.
Tym bardziej, że dołączana do urządzenia klawiatura, roztacza przed użytkownikiem nowe możliwości. Sprzęt ma całkiem przyzwoitą specyfikację. Procesor zarządzający Edge 1083 to czterordzeniowy Intel Atom Z3735F (1,33 GHz), a jego pracę wspiera 2 GB RAM oraz układ graficzny Intel HD Graphics. Pamięć przeznaczona dla użytkownika to 32 GB, ale można ją rozszerzyć za pomocą karty microSD. Kruger&Matz oferuje także 1 TB w chmurze.
 
ed 750x300 2
Jest to zasługa pakietu biurowego, który na rok dostajemy za darmo. Chodzi o Office 365 Personal przy pomocy którego możemy wykonywać najprostsze i najpotrzebniejsze prace biurowe. I do tego Edge 1083 powinien nadawać się najbardziej. Oferuje mobilność oraz moc, wystarczającą do prowadzenia mobilnego biura. Akumulator o pojemności 7800 mAh wystarczy na cały dzień pracy. Sprzęt działa pod kontrolą Windows 8.1, ale można go uaktualnić do nowej wersji.
Edge 1083 będzie można podłączyć także do stacji dokującej, która oprócz wejścia RJ-45, oferuje dodatkowe porty USB. Łączyć z siecią można się za pomocą WiFi lub też dokupić specjalny zewnętrzny modem 3G. Ten można też łatwo zamontować wewnątrz urządzenia. Ile ma kosztować Edge 1083? Nie tak dużo – 949 złotych.
Źródło: Kruger&Matz
Fot: jw.
__________________
Młodszego brata Edge znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...