NokiaKofi750x300

Nowe Lumie już w kwietniu – Nokia ani myśli się zatrzymać

W dniach 2-4 kwietnia w San Francisco będą miały miejsce konferencje skupiające produkty i usługi związane z Microsoftem. Nie może tam zabraknąć Nokii, która już pierwszego dnia zamierza pokazać światu coś nowego…

NokiaKofi750x300

Tegoroczna konferencja może być jedną z najciekawszych, a to wszystko dzięki przejęciu Nokii przez giganta z Redmond. Wiele wskazuje na to, iż na początku kwietnia firma zaprezentuje najnowszy, długo oczekiwany update dla mobilnego systemu operacyjnego – Windows Phone.

Fakt, poznania nowości związanych z WP 8.1 zachęca do śledzenia wydarzenia, lecz nie można zapominać o samej Nokii. Fiński producent nie został jeszcze „ostatecznie” przejęty przez Microsoft, a to oznacza, że istnieje spora szansa na to, że 2 kwietnia zobaczymy kolejny smartfon, pracujący pod kontrolą mobilnych kafelków.

Nieoficjalnie mówi się o tym, że  poznamy następcę świetnego modelu Lumia 920, czyli Lumię 930 znaną też jako Martini. Nokia z pewnością nie zapomni też o niższej półce cenowej, co może oznaczać prezentacje modelu Lumia 630.

Powyższe informacje nie zostały jeszcze w żaden sposób potwierdzone ani przez Nokię, ani przez Microsoft, dlatego należy podchodzić do nich z pewnym dystansem.

Źródło: http://conversations.nokia.com/

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...