OvernaxTablet750x300

Tablet Newbase 3, czyli kameleon od Overmax

W połowie kwietnia na naszym rynku pojawi się nowy tablet Overmaxa. Tym razem producent postawił na personalizację, tak aby każdy mógł dostosować wygląd zewnętrzny urządzenia do własnych potrzeb.

OvernaxTablet750x300

Kolejny perfekcyjnie nijaki tablet? Skądże znowu. Newbase 3 będzie dostępny w kilku wersjach kolorystycznych takich jak: czarny, biały, różowy, niebieski oraz fioletowy. Każda z barw sprawia wrażenie jaskrawej, co pozwoli użytkownikowi wyróżnić się z tłumu. Nie ukrywam, że tablet ma szanse stać się popularny szczególnie wśród kobiet, które będą mogły dobrać kolor sprzętu do stylu ubierania.

To nie wszystko, gdyż poza barwą samej obudowy, dostaniemy jeszcze jedną możliwość wyboru – tym razem chodzi o etui chroniące tablet. Overmax dołącza do zestawu takie właśnie akcesorium, zwiększające bezpieczeństwo naszego „cacuszka”.

To tyle jeśli chodzi o walory zewnętrzne, ale co drzemie w środku?

7-calowy ekran, pracujący w rozdzielczości 1024 x 600 pix nie wyróżnia się właściwie niczym, lecz zastosowane zagęszczenie pikseli pozwoli na sprawne korzystanie z wyświetlacza.

Dwurdzeniowy układ Rockchip 3168, wyposażony w rdzenie Cortex A7 (1.2 GHz) wraz z  1GB pamięci RAM powinnny zapewnić przyzwoitą wydajność podczas korzystania z podstawowych funkcji urządzenia. Nie oczekujmy jednak tego, że tablet poradzi sobie z zaawansowanymi grami 3D – nie takie jest jego przeznaczenie. Nie zmienia to jednak faktu, że do przeglądania internetu czy seansów  filmowych nadaje się wprost idealnie.

8GB wbudowanej pamięci flash nie jest może jakimś oszałamiającym rozmiarem, lecz użytkownikom o przeciętnych wymaganiach z pewnością wystarczy.

Niestety, producent nie podaje na tę chwilę ostatecznej ceny Newbase 3 i prawdopodobnie nie zmieni się to aż do połowy kwietnia, kiedy to sprzęt pojawi się na półkach sklepowych.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...