Latitude5000Dell750x300

Nowe Notebooki Dell z serii Latitude 5000 robią wrażenie – lżej, smuklej, wydajniej oraz bezpieczniej

 

Któż nie kojarzy dziś biznesowej serii wzmacnianych notebooków oznaczonych marką Latidude. Te głęboko zakorzenione na rynku urządzeń mobilnych sprzęty doskonale sprawdzają się jako wydajne stacje robocze i co ważne niestraszne im trudy pracy w niesprzyjających warunkach. Tak się składa, że Dell niedawno postanowił odświeżyć linię Latitude 5000…

Latitude5000Dell750x300

Elegancja, profesjonalizm i wszechstronna funkcjonalność – właśnie tak określa swój sprzęt tytułowy producent. Czy słusznie? Biorąc pod uwagę zadowolenie klientów, które jest odzwierciedleniem świetnych wyników sprzedażowych, nie sposób nie zgodzić się z włodarzami Della. Czy odświeżona linia notebooków nie zawiedzie oczekiwań, jakby nie patrzeć, wymagających klientów? Nie śmiem w to wątpić, lecz przyjrzyjmy się zmianom mającym dotknąć ów sprzęt.

Refresh dotknie dwóch wersji notebooka, a konkretnie modeli 14-calowych (E5470) oraz 15-calowych (E5570). W obydwu przypadkach mówimy o „odchudzeniu” konstrukcji o 27 %, co w połączeniu z redukcją wagi 18 % uczyni sprzęt jeszcze poręczniejszym oraz smuklejszym. To jednak nie wszystko, gdyż w urządzeniach możemy spotkać dodatkowo

  • Procesory Intel® Core™ vPro™ Quad Core 6. Generacji
  • Dokowanie USB C (tylko w Latitude 15 5000)
  • Ekrany z chemicznie hartowanego szkła Corning Gorilla Glass (opcjonalnie)
  • Biznesowa klawiatura ISO z podświetleniem (opcjonalnie)
  • Wydajne baterie pozwalające nawet na 17 godzin pracy

Mało? Cóż – dodajmy do tego wyższą wydajność i funkcjonalność skalującą się wraz z różnymi przekątnymi ekranu, konstrukcje wykonane z polimerów wzmocnionych włóknem węglowym oraz ekrany dotykowe, o specjalnych akcesoriach (Dell Power Companion) nie wspominając. To naprawdę wyższa półka, która zagwarantuje nie tylko stabilną pracę, ale przede wszystkim niewyobrażalny komfort użytkowania.

Odświeżenie linii Latitue 5000 pokazuje dobitnie, iż na rynku urządzeń biznesowych to właśnie Dell dyktuje warunki. Zgodzicie się ze mną?

Źródło: Informacja prasowa – Dell

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...