Spotify Premium Duo

Nowe Spotify Premium Duo dla par

Spotify ma już w swojej ofercie kilka opcji premium, ale najwyraźniej portfolio usługowe nie było wystarczające, gdyż włodarze serwisu zdecydowali się na kolejny wariant. Spotify Premium Duo to nowa oferta skierowana dla par.

Spotify Premium Duo
fot. Spotify

Spotify pozwala korzystać z zasobów serwisu na kilka sposobów. Pierwszym jest darmowa opcja, w ramach której użytkownik spotka się z pewnymi ograniczeniami (szczególnie widocznymi w wersji mobilnej) oraz reklamami. Chcąc uzyskać pełny dostęp do muzyki, należy wykupić wariant premium. Dotychczas mogliśmy wybierać pomiędzy subskrypcją dla jednej osoby, opcją dla studentów oraz ofertą rodzinną. Cenny wynosiły odpowiednio 19,99 zł, 9,99 zł oraz 29,99 zł. Teraz do portfolio dołącza Spotify Premium Duo, za które zapłacimy jedynie 24,99 zł.

Spotify Premium Duo — dwa konta jeden abonament

Po wprowadzeniu Premium Duo w Spotify muszę przyznać, że oferta serwisu jest zwyczajnie kompletna. Pakiety na subskrypcje są uczciwe, podobnie jak ceny. W kwestii opcjonalności korzystania z usługi konkurencja jest lata świetlne za Spotify i najnowszy pakiet jest tego dowodem. Poznajcie Premium dla par.

Zasada działania Spotify Premium Duo jest niezwykle prosta. Para korzyta z dwóch kont premium, które zostają spięte jedną płatnością, którą będzie obarczony jeden z użytkowników (inicjator). Miesięczna opłata za wspomniany pakiet wynosi jedynie 24,99 zł, czyli każda ze stron zapłaci nieco poniżej 12.50 zł. W zamian użytkownicy mogą cieszyć się muzyką bez reklam, odtwarzaniem dowolnych utworów, pobieraniem muzyki oraz pomijaniem niechcianych piosenek.

Co ważne, decydując się na Spotify Premium Duo, możecie zachować swoje dotychczasowe ustawienia, zaś sama rezygnacja z usługi może odbyć się w wolnym momencie.

Są warunki

Żeby było jasne — Spotify określiło warunki, które należy spełnić, chcąc cieszyć się usługą. Ze szczegółami możecie zapoznać się w regulaminie. Głównym warunkiem jest to, aby ty i twoja druga połówka lub współlokator zaakceptowała zaproszenie, będąc pod „wspólnym adresem”. Spotify określa konieczność mieszkania w jednym miejscu, ale nie wspomina o dodatkowej weryfikacji po przejściu początkowego procesu.

Źródło

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....