Nowe urządzenie ZTE dla fanów selfie

Moda na selfie trwa. W sieci roi się od zdjęć tego typu. Głównie robią je młodzi ludzie. Właśnie o tej grupie pomyślało ZTE. Kilka dni temu do sieci wyciekły zdjęcia nowego modelu, a producent potwierdził jego istnienie.

zteselfie

Nieznana jest jeszcze nazwa nowego produktu ZTE, ale wiadomo, że stworzony jest on dla osób lubiących robić selfie. Dlaczego? Dlatego, że z myślą o tych użytkownikach producent wyposażył telefon w specjalny przycisk. Znajduję się on na tyle obudowy i ma ułatwiać robienie sobie zdjęć „z rąsi”. Oprócz tego telefon ma całkiem przyzwoitą specyfikację. Posiada 5-calowy ekran z rozdzielczością FullHD. O procesorze nie mamy za wiele informacji, wiadomo tylko, że będzie miał 8 rdzeni, wspierany przez 2 GB RAMu. Z tyłu urządzenia znajduje się aparat z 13-megapiskelową matrycą, a pod nim nowatorski przycisk, służący do robienia selfie. Początkowo spekulowano, że ów przycisk będzie miał czytnik linii papilarnych, ale ZTE zdemontowało plotki. Producent scharakteryzował też, jak nowy gadżet będzie funkcjonował. Jednokrotne wciśnięcie spowoduje zrobienie zdjęcia, ulepszenie go przez dodanie różnych efektów oraz publikację w wybranym serwisie społecznościowym.

Nowy smartfon będzie w kilku wersjach kolorystycznych. Jest jeszcze wiele niewiadomych. Nie znamy ceny ani daty premiery, specyfikacja urządzenia też nie jest pełna. ZTE bardzo mądrze robi, dostosowując się do potrzeb klientów. Oczywiście jeden model nie zadowoli wszystkich, klienci mają różne upodobania. Firma niedawno pokazała phablet, który będzie odpowiedni dla osób potrzebujących np. dużego ekranu. Flota ZTE z każdym modelem staje się bardziej wszechstronna. Moim zdaniem taka polityka jest bardzo dobra, ponieważ poszczególne urządzenia nie rywalizują ze sobą, tylko trafiają do wybranych grupy docelowych.

źródło: DigitalTrends

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...