Nowe zdjęcia pokazują Pixel 3 lite na tle innych smartfonów

Trzymanie w tajemnicy urządzeń oraz interfejsów nie jest mocną stroną Google. Wycieki zdjęć, specyfikacji technicznej, a nawet pojawienie się pierwszych przedpremierowych unboxingów Pixela 3, stanowią tego potwierdzenie. Najwyraźniej gigant z nie uczy się na błędach, gdyż w sieci pojawiły się właśnie dokładne zdjęcia nadchodzącego Pixel 3 lite. Ujęcia porównują sprzęt z innymi smartfonami.

Pixel 3 lite

Specyfikacje, rendery czy pojedyncze, często szczątkowe zdjęcia stanowią całkiem realne oddanie tego, co może prezentować sobą smartfon. Prawdą jest jednak to, że dopiero zestawienie go z innymi dostępnymi na rynku urządzeniami pozwala na pełną ocenę jego wyglądu. Za przykład posłuży nam nadchodząca świeżynka od Google.

Pixel 3 lite na zdjęciach

Naturalnie nie są to pierwsze zdjęcia smartfona Pixel 3 lite, które wyciekły do sieci, ale po raz pierwszy możemy zobaczyć, jak rzeczony sprzęt wygląda na tle innych urządzeń. Wiemy już, że ramki okalające ekran będą dość szerokie, zaś dolna i górna przestrzeń przedniego panelu niewykorzystana. Nie jest to jednak problem, gdy weźmie się pod uwagę to, że Google zrezygnowało w tym konkretnym przypadku ze stosowania obrzydliwego notcha. Nie jestem przeciwnikiem stosowania charakterystycznego wcięcia ekranowego, jednak to zastosowane w Pixel 3 XL wygląda po prostu słabo.

Sam sprzęt wygląda naprawdę przyjemnie i jestem przekonany, że biorąc go do ręki, pojawi się wrażenie obcowania z elektroniką z półki premium. To plus, szczególnie że mówimy o średniaku. Sprzęt jest też wyraźnie smuklejszy od nowych iPhone’ów, co dla wielu osób może oznaczać większą wygodę. To jednak kwestia osobistych preferencji, dlatego warto porównać sobie wygląd smartfona na przykładzie dostępnych zdjęć, które znajdziecie TUTAJ.

Nie podano niestety specyfikacji oraz cen, lecz wcześniejsze doniesienia sugerują, iż Pixel 3 lite otrzyma układ Qualcomm Snapdragon 670, 4 GB RAM oraz 32 GB pamięci na dane użytkownika. Zabraknie tutaj złącza na kartę pamięci, co w przypadku tak skromnej przestrzeni zakrawa na kpinę. Sprzęt może być jednak o połowę tańszy od starszego brata, a co za tym idzie, gdzieś musiały pojawić się oszczędności.

Źródło

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...