Nowości w Pokemon GO

Zainteresowanie grą Pokemon GO nie słabnie, a jej twórcy myślą o kolejnych nowościach, które powinny ucieszyć miłośników produkcji. Hasło „Pokemon złap je wszystkie” nabiera nowego znaczenia.

Mieliśmy już w naszym kraju, a dokładniej w Warszawie, turniej Pokemon GO, który pokazał, że łapaniem stworków interesują się ludzie w różnym wieku. Starsi wracają z sentymentem do produkcji, którą cieszyli się jako dzieci, zaś młodsi dają się oczarować magii pokemonów i uczestniczą w szaleństwie, które choć mniejsze niż kiedyś, to jednak wciąż widoczne jest, jeśli chodzi o produkcje mające w nazwie Pokemon.

Codzienne bonusy i połów nowych stworków może się w pewnym momencie znudzić. O tym samym pomyśleli twórcy gry Pokemon GO, dlatego co pewien czas zaskakują graczy nowymi pomysłami. Portal SilphRoad odnalazł w kodzie gry odniesienia do stworka o imieniu Ditto, który przypomina różową masę i potrafi transformować się w różne przedmioty i inne istoty. Dzięki zdolności do metamorfozy pokemona Ditto będzie można połączyć z każdym innym stworkiem, co da graczom możliwość rozmnażania poków.

Jest również kwestią czasu dodanie przez Niantic pokemonów drugiej generacji. Dla wszystkich, którzy  nie mogą doczekać się zmian, polecamy jeszcze trochę cierpliwości. W kodzie znaleziono bowiem odniesienia do 100 kolejnych stworków, w tym do Chikority (nr 152), roślinnego pokemona, oraz Celebi (nr 251), legendarnego stworka. Dodatkowo wiadomo, że w grze znajdą się tez inne legendy – Ho-Oh, przypominający Feniksa ptak, którego można oglądać w końcówce 1 odcinka anime Pokemon, oraz Lugia, latający stworek w typie psychicznym.

Nowości powinny spodobać się miłośnikom gry Pokemon GO. 

 

Źródło: SilphRoad

_____________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...