You are here
Nowy film Mortal Kombat — zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku artykuły News 

Nowy film Mortal Kombat — zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku

Oryginalny film Mortal Kombat reżyserii Paula W.S. Andersona zadebiutował w 1995 roku. Dziś po 24 latach od premiery inspirowanej grą produkcji zapowiedziano, że zdjęcia do nowej odsłony filmu ruszą jeszcze w tym roku. Mówi się, że będzie to największe tego typu przedsięwzięcie w Australii, gdyż właśnie tam będą kręcone ujęcia.

Mortal Kombat
fot. Pxhere

Kiedy Mortal Kombat pojawiło się w kinach, wręcz błagałem ojca, aby zabrał mnie na film inspirowany jedna z moich ulubionych w tamtych czasach gier komputerowych. Tytuł zrobił na mnie ogromne wrażenie i wielokrotnie powtarzałem seans, jeśli tylko jakaś stacja telewizyjna decydowała się na emisję. Dziś, dwadzieścia cztery lata po premierze rusza produkcja nowej odsłony filmu.

Mortal Kombat już w 2020 roku

Reżyser odpowiedzialny za nowe Mortal Kombat pracował przy hitach takich jak Aquaman czy Szybcy i wściekli 7. Możemy więc przeczuwać, że będzie to doskonałe kino akcji, w które sprytnie wplecione zostaną elementy fantastyki.

Wysoce prawdopodobne jest to, że Mortal Kombat pojawi się na srebrnym ekranie już w 2020 roku. Twórcy powinni wyrobić się do tego czasu, a przynajmniej wskazuje na to jeden istotny fakt. W przyszłym roku minie dokładnie 25 lat od premiery pierwszej wersji filmu. To byłoby doskonałe ukoronowanie kapitalnej produkcji, o której fani nie zapomnieli po dziś dzień.

Na ten moment nie znamy niestety szczegółów filmu. Informacje z pewnością pojawią się w ciągu najbliższych miesięcy.

Źródło: Engadget

Related posts

Leave a Comment