Nowy Galaxy S4, a może tylko chwyt marketingowy?

Samsung pracuje nad nową wersją Galaxy S4 z 16-megapikselowym aparatem, którego nazwa rozszerzy się o wyraz „zoom”. Czy to wciąż będzie S4?

Serwis Sammobile poinformował, że Koreańczycy tworzą nowy model swojego Flagowca – Samsung Galaxy S4 Zoom, który będziemy mieli szansę zobaczyć już na przełomie czerwca i lipca.
samsung-galaxy-s4-xl
Ma to był słuchawka specjalnie dla fotografów–amatorów, którzy chcą mieć świetny aparat i telefon w jednym. Jest jeden problem, specyfikacja nowego urządzenia, ma być inna niż klasycznego Galaxy S4.

Ta słuchawka-aparat dla amatorów ma mieć mniejszy ekran, czyli 4,3 cala, w rozdzielczości 960×540 pikseli w technologii SAMOLED. Ma posiadać 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia do 64 GB, dzięki kartom microSD. Napędzać go będzie procesor cztero- lub dwurdzeniowy, do tego będzie oczywiście Wi-Fi, A-GPS, Bluetooth, a wszystko ma pracować pod kontrolą Androida 4.0 Jelly Bean.

 Specyfikacje naprawdę różnią się od tych, w klasycznym S4. Czy dalej można nazywać tak nowy model, gdy prawie wszystko się w nim zmienia (zapewne wszystko oprócz wyglądu)? Czy to nie jest wprowadzanie klientów w błąd i jechanie na marketingowym sukcesie Galaxy S4? Wszystko okaże się niedługo.

źródło: Sammobile

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...