Nowy Hitman już w lutym 2016

Fani Agenta 47 mają powody do zadowolenia. Na Playstation Experience 2015 pokazano trailer nowej części gry Hitman. Podobnie, jak w przypadku poprzednich odsłon, możemy spodziewać się bardzo udanej produkcji. Wersja beta produktu na PS4 ma ukazać się już 12 lutego 2016, zaś 19 lutego trafi do użytkowników PC.

Fabuła nowego Hitmana to cofnięcie się 20 lat w przeszłość, kiedy 47 rekrutowano do ICA (International Contract Agency). To właśnie wtedy agent po raz pierwszy poznał Dianę Burnwood – osobę, która dostarcza mu informacje o klientach i celach do wyeliminowania. Jest to pewien ukłon w stronę fanów serii, który można też odebrać jako chęć opowiedzenia historii głównego bohatera od jej początku, co powinno być przydatne dla osób niemających wcześniej z grą styczności.

Dla posiadaczy PS4 przewidziano dodatkową atrakcję w postaci 6 kontraktów nazwanych „Sarajevo Six”. Podczas każdego z nich Agent 47 przemierza świat w poszukiwaniu byłych szeregowych żołnierzy, którzy są odpowiedzialni za brutalne zbrodnie wojenne. Główny bohater odwiedzi Francję, Włochy, Maroko, Tajlandię, Amerykę i Japonię. Pierwsze trzy kontrakty mają być dostępne wraz z oficjalną premierą gry 11 marca 2016, zaś kolejne mają się pojawiać stopniowo.

http://www.youtube.com/watch?v=Mzhg4bpMrD8

Twórcy zapowiadają, że gracz będzie miał w pełni kontrolę nad misją. Wszystkie lokacje będą otwarte i będzie można się po nich swobodnie poruszać. Grafika będzie bardzo szczegółowo oddawała charakter każdego miejsca. Patrząc na zwiastun, można powiedzieć, że nowa część przygód Hitmana będzie jedną z najgorętszych produkcji w 2016 roku. 

Oficjalna strona gry: Hitman

Źródło grafiki: gamespot.com 

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...