Nowy LG Optimus już 7 sierpnia!

Ilość różnych plotek na temat nowego Optimusa w sieci dała nadzieję na to, że LG już za chwile pokaże swojego nowego flagowca. Nadzieja kazała się słuszna, a Ci którzy czekali z niecierpliwością muszą wytrwać jedynie do 7 sierpnia, bo to właśnie wtedy w Nowym Jorku odbędzie się premiera nowiutkiego Optimusa G2.

lg-g2-teaser
Z tego co dowiedzieliśmy się do tej pory, będzie to jeden z mocniejszych zawodników na rynku smartfonów. Zostanie wyposażony w układ Snapdragon 800 od Qualcomm, co potwierdził już producent, 5,2 calowy wyświetlacz Full HD, 2 GB pamięci RAM oraz 13 Mpix aparat.

Premiera w USA ma dotyczyć międzynarodowej wersji telefonu, ale jeszcze w tym miesiącu ma pojawić się wersja przeznaczona na rynek koreański, który w odróżnieniu od standardowej wersji ma posiadać łączność LTE-A oraz 3 GB pamięci RAM.

lg-optimus-g-pro mminiatura

Poniżej pokazujemy Wam reklamę telefonu, w której dominującą rolę gra hasło „Great 2 Have You”. Na plakacie litera G i cyfra 2 zostały powiększone, co daje nam „G2” czyli nazwę następcy oryginalnego Optimusa G, który debiutował w zeszłym roku.

http://www.youtube.com/watch?v=2yYB8RZukKU

Producent już zaczął rozsyłanie zaproszeń na wydarzenie, które odbędzie się 7 sierpnia w Nowym Jorku. My bardzo byśmy chcieli polecieć, ale dostać wizę w tak krótkim czasie jest jak „mission impossible”, więc pozostaje nam jedynie obejrzeć ją w internecie, a relację z imprezy będziecie mogli przeczytać na naszej stronie.

 

źródło: androidcenral.com

Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....