Szykuje się wysyp nowych urządzeń od Nokii

Według MyNokiaBlog, fiński producent pracuje nad nową linią smartfonów oraz uwaga… nad tabletem. Firma chce się skupić na słuchawkach z większymi ekranami.

nokalumia750x300

Nokia wciąż stara się poszerzać swoje portfolio o nowe urządzenia. Jeśli informacja okaże się prawdą, już niebawem na rynku mogą pojawić się nowe ciekawe Lumie. Tym razem producent poszedł w kierunku zwiększenia przekątnych ekranów oraz dopracowaniu funkcji fotograficznych.

Prawdopodobnie zostanie też pokazany Tablet z systemem od Microsoftu, o którym w sieci mówiono od kilku miesięcy. Dla osób na co dzień korzystających z telefonów pracujących pod kontrolą Windows Phone, może to być smakowity kąsek szczególnie, jeśli urządzenia będą dostępne w wielu kolorach jak to ma miejsce w Lumiach. Ponadto nowe smartfony oraz tablety będą wykonane w całości z aluminium, co dodaje urządzeniu powagi. 

Na oficjalne stanowisko Nokii w tej sprawie jak zwykle przyjdzie nam poczekać. Na szczęście serwis MyNokiaBlog rzadko kiedy publikuję informacje,  w których nie znajduję się choć ziarno prawdy. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...