You are here
Nowy low-end od LG News 

Nowy low-end od LG

Koreński gigant pokazał właśnie kolejny model swojego smartfona. Nie ma co jednak otwierać szampana. LG Bello II będzie produktem tzw. low-endowym, czyli tanimi i nie oferującym tak naprawdę niczego nowego.

 
bel 750x300 1
W pierwszej kolejności, sprzęt zawita na rynki w Indiach oraz Ameryce Łacińskiej, a dopiero później pojawi się m.in. w Europie. Seria L od LG jest stosunkowo młoda. Pierwsze modele pojawiły się we wrześniu zeszłego roku i trudno powiedzieć, czy udało im się osiągnąć sukces. W swoim segmencie z pewnością wyróżniały się jakością wykonania, choć ze specyfikacją bywało różnie.
LG Bello II nie różni się diametralnie od swojego poprzednika. Decyzja by wypuścić niemal identycznego smartfona może trochę dziwić. Wszak rzadko kiedy klienci decydują się na zmianę urządzenia na praktycznie takie same. Zazwyczaj poszukuje się czegoś lepszego, a przynajmniej takiego, które w tym samym przedziale cenowym, oferuje coś więcej niż reszta. W przypadku nowego Bello tak niestety nie jest.
 
bel 750x300 2
Smartfon ma identyczny ekran jak jego poprzednik. 5-calowy wyświetlacz, gdzie rozdzielczość wynosi zaledwie 480×854 px i 195 ppi to stanowczo za mało, by przyciągnąć nowych klientów. Procesor zarządzający urządzeniem prawdopodobnie również wzięto z pierwszej wersji Bello. Ma być to czterordzeniowy układ o taktowaniu 1,3 GHz, więc może skończyć się po prostu na MediaTeku MT6582. Pamięć RAM stoi na takim samym poziomie, czyli 1 GB. Użytkownik dostaje 8 GB na swoje dane, ale pojawił się także slot na microSD.
Zmianą, którą można od razu zaobserwować jest z całą pewnością przednia kamera. Tutaj umieszczono 5 megapikselową matrycę. Standardowy aparat to już 8 megapikseli. LG Bello II dostało za to akumulator o dość dużej pojemności (2540 mAh) oraz co ciekawe, Androida Lollipop 5.1.1. LG Bello II pojawi się w trzech kolorach – czarnym, białym oraz złotym. Czy smartfon okaże się sukcesem? Wątpimy, bo też nie do tego został stworzony.
Źródło: AndroidCentral
Fot: jw.
________________________
Po smartfony od LG zapraszamy pod ten adres.

Related posts

Leave a Comment