You are here
Nowy trailer ekranizacji biografii wizjonera z Apple debiutuje w sieci News 

Nowy trailer ekranizacji biografii wizjonera z Apple debiutuje w sieci

W sieci obejrzeć już można dłuższą zapowiedź filmu „Steve Jobs”. Obraz oparty jest na biografii Steve’a Jobsa, współzałożyciela, prezesa oraz przewodniczącego rady nadzorczej „Apple Inc.”.

Jedni go kochają, inni nienawidzą… Jedno jest pewne – Steve Jobs, obok Billa Gatesa, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon branży technologicznej. Jego burzliwe życie jest idealnym materiałem na scenariusz filmowy. Nic wiec dziwnego, że na ekrany kin w roku 2013 trafił obraz na podstawia biografii wirtuoza z „Apple”. W tytułową rolę wcielił się wtedy Ashton Kutcher („The Butterfly Effect”, „That ’70s Show”) . Partnerowali mu Josh Gad („21”, „Crossing Over”) oraz Matthew Modine („Birdy”, „Weeds”). Od filmu odciął się Steve Wozniak, który po przeczytaniu scenariusza uznał, iż jest on „stekiem bzdur”, choć sam Kutcher w roli współzałożyciela koncernu „Apple” wypadł całkiem nieźle.

Najwyraźniej jednak nie wyczerpano tematu życiorysu Jobsa w jednym filmie i ktoś postanowił wyłożyć środki na kolejny. Nastąpiła zmiana aktora i tym razem w głównego bohatera wcielił się Michael Fassbender („X-Men: First Class”, „Band of Brothers”), a oprócz niego na ekranie zobaczymy Kate Winslet („Titanic”, „Finding Neverland”) czy Setha Rogena („The 40 Year-Old Virgin”, „Zack and Miri Make a Porno”). Za kamerą stanął Danny Boyle („Slumdog Millionaire”, „127 Hours”). Fabuła skupia się na trzech przełomowych momentach z historii koncernu z Cupertino, a dokładniej premierach produktów firmy. Oczywiście nie zabraknie również licznych retrospekcji.

http://www.youtube.com/watch?v=R0IwgWzfGr4

Czy najnowszy film przedstawiający dzieje amerykańskiego koncernu przebije obraz Davida Fichera o założycielu „Facebooka”, przekonamy się po premierze „Steve’a Jobsa”.

Źródło: Youtube

__________________________________________________

Sprzęt koncernu „Apple” możecie znaleźć w naszym e-sklepie.


Related posts

Leave a Comment