Nowy trailer fabularny Dying Light: The Following

Fani Dying Light ucieszą się z informacji, że pojawił się trailer fabularny do nadchodzącego rozszerzenia Dying Light: The Following, który pokazuje nowe postacie i świat gry.

Rozszerzenie przynosi ze sobą nieco inny charakter historii opowiedzianej w grze. Wprowadzone elementy mają mieć charakter tajemnicy utrzymanej w konwencji X-Flies i Twin Peaks. Biorąc pod uwagę zainteresowanie podstawową wersją gry, można spodziewać się bardzo dobrego produktu, a odrobina niejasności w fabule wydaje się dobrym pomysłem firmy Techland.

Gra Dying Light: The Following – Enhanced Edition dostępna będzie na PlayStation 4 i Xbox One w cenie 199 zł oraz na PC w kwocie 129 zł. Sam dodatek będzie kosztował w Polsce 79,90 zł (PC). Posiadacze Season Pass do Dying Light dostaną dodatek za darmo.

http://www.youtube.com/watch?v=n-YAUSsk4xM

Gra do sprzedaży trafi 9 lutego 2016 roku. Więcej informacji na stronie http://techland.pl/

Techland to wiodący niezależny deweloper, dystrybutor i wydawca gier. Założone w roku 1991 przedsiebiorstwo znane jest przede wszystkim z takich produkcji jak Dead Island i Dead Island Riptide, seria Call of Juarez oraz Dying Light.

Źródło: Techland

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...