[CES 2016] Garść innowacji od Samsunga

Firma Samsung Electronics ogłosiła na tegorocznych targach CES garść innowacji, które mają zmienić życie ludzi. Co oznaczają deklaracje koreańskiego giganta dla zwykłego użytkownika?

W 2016 roku Samsung chce skoncentrować się przede wszystkim na Internecie Rzeczy, który ma uprościć codzienne czynności. Wsłuchując się w potrzeby klientów i podchodząc do ich opinii z należytą uwagą, firma opracowuje inteligentne rozwiązania poprawiające jakość życia użytkowników.

Na CES 2016 zaprezentowała wiele produktów, z których warto wymienić bezbramkowe telewizory SUHD, podłączoną do sieci lodówkę Family Hub, smartwatch Gear S2 Premium oraz tablet Galaxy TabPro S z systemem operacyjnym Windows.

Samsung pokazał również najnowsze produkty audio, w tym soundbar HW-K950, pierwszy produkt firmy z technologią Dolby Atmos®. Wyposażono go w dwa tylne bezprzewodowe głośniki z obsługą standardu Dolby Atmos®. HW-K950 zapewnia doskonałą jakość odtwarzania 5.1.4-kanałowego dźwięku.

Lodówka Family Hub obsługuje Internet Rzeczy, a jej centralnym punktem jest ekran dotykowy LCD Full HD 21,5” będący czymś na kształt „centrum dowodzenia”. Dzięki inteligentnej lodówce użytkownik ma możliwość zarządzania zasobami żywności, może dzielić treści i zdjęcia z innymi domownikami na ekranie LCD, może obsługiwać za jej pomocą inne urządzenia w domu. Family Hub pozwala na rozrywkę w sieci, co oznacza, że istnieje możliwość słuchania ulubionej muzyki. Do lodówki można również podłączyć zewnętrzne głośniki Bluetooth.

http://www.youtube.com/watch?v=MkOnf7Fl3P0

Tablet Galaxy TabPro S łączy światowej klasy technologię firmy z systemem operacyjnym Windows 10. Urządzenie ma pełną funkcjonalność notebooka. Tablet jest lekki, a jego pełnowymiarowa klawiatura zwiększa funkcjonalność urządzenia. Zaletami produktu jest krótki czas ładowania i długa żywotność baterii – do 10,5 godzin. Dodatkowo jest on kompatybilny z wieloportowym adapterem i urządzeniem Bluetooth Pen.

Samsung Electronics Co., Ltd. jest liderem innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health.

Więcej informacji:  www.samsung.pl www.news.samsung.com

 

Źródło: Samsung

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

 

 

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...