You are here
Nowy zwiastun Avengers Endgame – nowe sceny i bohaterowie artykuły News 

Nowy zwiastun Avengers Endgame – nowe sceny i bohaterowie

Dziś, bez żadnego ostrzeżenia lub podkręcania atmosfery, do sieci trafił nowy zwiastun Avengers Endgame. To jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów w historii współczesnej kinematografii i to nie tylko dlatego, że poprzednia część stała się ogólnoświatowym hitem. To także koniec pewnej ery dla wszystkich maniaków komiksów.

nowy zwiastun Avengers Endgame

Zdaje się, że wszyscy wielbiciele komiksów czekają tylko na premierę nowego filmu z Avengers. Wprawdzie dopiero co dostaliśmy Capitan Marvel, ale i tak to Endgame będzie największych wydarzeniem popkulturowym tego roku. Szczególnie po tym, co nastąpiło w Avengers Infinity War. Wielu widzów było w niemałym szoku, bo po raz pierwszy zobaczyli coś… innego. Przecież do tej pory większość z filmów dziejących się w uniwersum Marvela, opierała się na podobnym schemacie. Teraz przyszła pora na zmiany.

Nowy zwiastun Avengers Endgame

Mieliśmy już możliwość spojrzeć na to, jak będzie prezentować się nowy film ze stajni Marvela. Krótkie zajawki i poprzedni trailer rozbudziły tylko nadzieję fanów na coś wyjątkowego. Nowy zwiastun Avengers Endgame potwierdza to, że faktycznie możemy spodziewać się czegoś innego. I to po raz kolejny, czyli po Avengers Infinity War. Zmiany, które zaszły w uniwersum Marvela po potyczce z Thanosem zdają się być nieodwracalne. Przynajmniej tak kazano nam myśleć po obejrzeniu poprzedniej z części. Trailer oczywiście nie zdradza tego, co nastąpi dalej, ale pokazuje, że jest na co czekać.

Twórcy zdecydowali się na nastrojową, a nawet lekko pompatyczną muzykę, która wprowadza widzów w nastrój zadumy. W końcu mówimy tutaj o żałobie, a pogrążeni w niej są nie tylko główni bohaterowie, ale i cały świat. Pstrykniecie palcami zmieniło przecież wszystko, do czego do tej pory byliśmy przyzwyczajeni. Nowy zwiastun Avengers Endgame pokazuje nam także, że to już koniec pewnej fazy uniwersum. Widzimy bowiem sceny z poprzednich produkcji, a konkretniej z pierwszego Iron Man. Od tego filmu tak naprawdę wszystko się zaczęło, a sam Marvel skutecznie nam o tym przypomina.

Kto powróci w Avengers Endgame?

Oczywiście nie zdradzono tego, kto wróci do żywych, choć fani mają na ten temat już swoje teorie. Widzimy za to, że jedna z nich zapewne jest prawdziwa. Chodzi o postać Clinta Bartona (Jeremy Renner), którego znamy pod pseudonimem Hawkeye. Możemy podejrzewać, co zresztą Nowy zwiastun Avengers Endgame skutecznie nam podpowiada, że jego rodzina nie przeżyła wydarzeń z Inifinity War. Tym samym w nowym filmie powinniśmy zobaczyć go, jako Ronina. Wróci oczywiście Czarna Wdowa, Thor czy Kapitan Ameryka. Dla tego ostatniego może to być ostatni z filmów z uniwersum Marvela.

Z nowych postaci, które dopiero co zostały wprowadzone do kinowych adaptacji, zobaczymy oczywiście Capitan Marvel. To było raczej oczywiste, szczególnie po zamykającej Infinity War scenie. Premiera filmu przewidziana jest na koniec kwietnia, czyli zostało raptem półtora miesiąca do tego, by przypomnieć sobie wcześniejsze odsłony serii. Trochę tego zostało nakręcone, więc warto już się za to zabrać. Czy nowy zwiastun podgrzał atmosferę przed samą premierą? Zdecydowanie tak i możemy być pewni, że przed nami jeszcze dużo niespodzianek. A przynajmniej na to liczymy.

Nowe laptopy oraz smartfony znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Marvel / YouTube

Related posts

Leave a Comment