Nox Raiders slide

Nox Raiders – Vivid Games ogłasza pierwszy tytuł w ramach programu wydawniczego

W drugiej połowie tego roku swój soft launch będzie miał „Nox Raiders” – pierwsza gra w programie wydawniczym bydgoskiego studia „Vivid Games”.

Nox Raiders slide

Vivid Games” nawiązało współpracę z krakowską firmą „EVERYDAYiPLAY”, w ramach której wyda grę „Nox Raiders”. Wspomniany tytuł będzie pierwszą zewnętrzną produkcją wydaną przez bydgoskie studio, szerzej znane z nieźle przyjętej przez ekspertów branżowych oraz samych graczy serii „Real Boxing”.

Tytuły do programu wydawniczego wybieramy bardzo uważnie. Muszą nie tylko wykazywać się wysokim potencjałem sprzedażowym, ale także pasować do naszego portfolio. „EVERYDAYiPLAY” to jeden z niewielu doświadczonych polskich producentów specjalizujący się w produkcjach typu Free-2-Play, który może pochwalić się sukcesami. – podkreśla Remigiusz Kościelny, prezes „Vivid Games”.

Gra akcji „Nox Raiders” osadzona w realiach Sci-Fi jest tytułem przeznaczonym dla graczy typu mind-core w modelu biznesowym free-to-play. Produkcja łączy sprawdzone i dobrze monetyzujące się gatunki gier takie jak: RPG, auto-battler oraz match-3. „Nox Raiders” ma być wydane na trzy platformy: „Apple iOS”, „Google Android” i „Facebook”. Warto tutaj zaznaczyć, iż ta ostatnia w przypadku projektów wydawanych przez „Vivid Games” pojawi się po raz pierwszy.

Nox Raiders screen

Vivid Games” ma wielki dorobek w produkcji i dystrybucji gier. Połączenie wiedzy „EVERYDAYiPLAY” w zakresie gier free-to-play i doświadczenia „Vivid Games” w dystrybucji to gwarancja najwyższej jakości. – mówi Vincent Vergonjeanne, CEOEVERYDAYiPLAY”.

Na ten moment jedyną informacją, jaką dysponujemy, jest to, że soft launchNox Raiders” planowany jest na trzeci kwartał 2016 roku.

Źródło: Vivid Games

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

One Comment

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...