Metal fist slide

Vivid Games prezentuje pierwsze szczegóły oraz obrazki z gry Metal Fist

Bydgoskie studio „Vivid Games” zaprezentowało po raz pierwszy materiały z gry „Metal Fist: Urban Domination”. Tytuł w porównaniu do wcześniejszych informacji na temat polskiej produkcji znacznie ewoluował.

Metal fist slide

Według początkowych założeń twórców „Metal Fist” miał być połączeniem bijatyki oraz gry strategicznej. Prace nad produkcją się wydłużyły, dzięki czemu mógł powstać projekt „Metal Fist: Urban Domination” – tytuł akcji z elementami zręcznościowymi przeznaczony na urządzenia mobilne.

Chcemy wydać w pełni gotowy, atrakcyjny produkt, który będzie miał bardzo dobre parametry monetyzacyjne oraz pozbawiony będzie błędów i niedociągnięć. Prowadzimy również rozmowy w kierunku wzbogacenia tytułu o światowej klasy markęRemigiusz Kościelny, prezes „Vivid Games”.

Metal Fist Screen

W grze dane nam będzie objąć kontrolę nad bohaterem, który samotnie lub w drużynie powalczy o dominację na świecie. Twórcy oddadzą nam do dyspozycji różnorodne postaci i klasy oferujące nam różne style rozgrywki, umiejętności specjalne, liczne przedmioty i bronie oraz możliwość edycji wyglądu naszego protagonisty.

Po dobrym przyjęciu serii „Real Boxing”, studio „Vivid Games” kontynuuje podbój rynku produkcji przeznaczonych na urządzenia przenośne. „Metal Fist: Urban Domination”, które powstaje na silniku „Unreal Engine 4” ma być tytułem darmowym z systemem mikropłatności, podobnie jak miało to miejsce w przypadku wspomnianego wcześniej boksu.

Metal Fist Screen 1

Premiera gry ustalona została na drugą połowę tego roku, a propozycja bydgoskich twórców trafi na systemy „Apple iOS” oraz „Google Android”. Więcej informacji na temat „Metal Fist: Urban Domination” uzyskacie, odwiedzając oficjalną stronę studia „Vivid Games”.

Źródło: Vivid Games

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...