Oculus Rift, czyli wirtualny sex dostępny dla wszystkich przez

Wicked Paradise to pierwsza gra erotyczno-przygodowa, która pojawi się na Oculus Rifcie. Branża porno wkracza w zupełnie nowy świat – w świat rozszerzonej rzeczywistości.

7UrnBUoGVJXodUMFOAYZ
„Mamy setki świetnie wyglądających strzelanek, ale ani jednej dobrze zaprojektowanej gry erotycznej. – mówi  Jeroen Van den Bosch, założyciel studia – Jednym z pierwszych pytań jakie zadałem sobie na początku tej drogi było: Czy wirtualna kobieta znajdująca się w wirtualnym świecie potrafiłaby sprawić, żebyś naprawdę się na nią napalił? Odpowiedź była jedna – tak. I dlaczego nie zrobić by właśnie czegoś takiego?”

I tak właśnie się stało. Studio Sinful Robot pare miesięcy temu szukało artystów do współpracy przy pierwszej grze erotycznej na Oculus Rift’a. Teraz jest już wiadomo, że będzie to Wicked Paradise.

mI2kXHQ0exNkBhUGNQbp
W grze wcielimy się w mężczyznę, który poznaje piękną kobietę w barze. Zadaniem będzie przeprowadzenie rozmowy tak, aby dama uległa naszym wdziękom. Zwieńczeniem naszych starań będzie „pasjonujący, dziki seks. Może nie jest to zbyt ambitna koncepcja, ale przecież w takiej grze nie trzeba wiele więcej.
OculusRift1
Słabą stroną tej gry jest to, że na razie nie ma bohaterki płci żeńskiej, więc grające Panie, które czekały na taką rozrywkę mogą być rozczarowane. Jednak producenci zapewniają, że w następnych wersjach będziemy mogli wcielić się w kobietę.

wicked-paradise-erotic-vr
Producent obiecuje przepiękne i realistyczne animacje, których próbkę możecie zobaczyć tutaj.
Wicked Paradise będzie pojawiać się w epizodach, a premiera przewidziana jest na przyszły rok, gdy Oculus Rift wejdzie już do masowej sprzedaży.

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...