Odnajdź się w konkursie „Więzień Labiryntu”

Już 18 września fani prozy Jamesa Dashnera mogą, choć wcale nie muszą, mieć powody do zadowolenia, gdyż do kin wchodzi najnowsza ekranizacja powieści „Więzień Labiryntu” („The Maze Runner”). Z tej okazji sieć multipleksów „Multikino” zorganizowała dla fanów minimaraton dwóch odsłon wspomnianej serii.

„Więzień Labiryntu” to powieść autorstwa Amerykanina, Jamesa Dashnera, która z miejsca stała się światowym bestsellerem. Nic zatem dziwnego, że wzbudziła zainteresowanie ludzi z Hollywood. Na warsztat postanowiło wziąć ją studio „20th Century Fox”. Budżet przeznaczony na pierwszą część ekranizacji wyniósł 34 miliony dolarów. Natomiast przychody ze światowego rynku wyniosły prawie 341 milionów „zielonych”. Producenci postanowili iść za ciosem i na 18 września ustanowili datę premiery jej kontynuacji.

Z tej okazji sieć „Multikino” dla fanów powieści przygotowało nie lada atrakcję – minimaraton, podczas którego obejrzymy pierwszą oraz drugą część „Więźnia Labiryntu”. Z kolej portal „Vipmultimedia.pl” dla swoich czytelników zorganizował konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia do „Multikina Ursynów” na wspomniany maraton właśnie…

Aby stać się szczęśliwym posiadaczem jednej z nagród wystarczy:

  •  polubić nasz profil na FB;

  • udostępnić post konkursowy na swojej tablicy;

  • w komentarzu pod postem konkursowym na naszym facebookowym profilu opisać zabawną, mrożącą krew w żyłach, intrygującą historię na temat zgubienia się w jakimś miejscu, która wam się przytrafiła.

Spośród zgłoszeń wybierzemy dwa komentarze, które najbardziej przypadną nam do gustu. Zadanie do trudnych nie należy, więc zachęcamy Was do brania czynnego udziału w konkursie. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 września o godzinie 12:00.

Życzymy powodzenia!

http://www.youtube.com/watch?v=GjaZGzn-oFQ

Regulamin konkursu

_________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6 More posts in konkurs category
Recommended for you
konkurs
Zostań Sherlockiem Internetu – wiosenny konkurs!

Bezpieczeństwo w sieci to coś, czemu należy poświęcić czas, jeśli nie chcemy paść ofiarą ataków...