Odnowione iPhone'y

Odnowione iPhone’y w nowych kolorach trafią do Polski

Dzięki firmie CK Mediator odnowione iPhone’y trafią do polskiej dystrybucji. Przywróceniem wspomnianych smartfonów do stanu idealnego zajmie się francuski Remade. Atrakcyjne ceny to niejedyny powód, dla którego warto zainteresować się nową ofertą.

Odnowione iPhone'y

Sprzęt z Cupertino nie jest sprzętem tanim, ale jakość, wsparcie oraz ogólne “doświadczenia użytkownika”, powodują, że iPhone’y stają się obiektem pożądania wielu fanów elektroniki użytkowej. Nie każdy może pozwolić sobie na zakup w miarę świeżego smartfona Apple, ale od czego mamy rynek wtórny? Używane iPhone’y często spotykamy w formie “refurbished”, czyli odnowionej przez samych sadowników. Urządzenia zostały dokładnie sprawdzone i przygotowane do użytku przez sztab specjalistów. Podobnie zadziała niebawem nasz rodzimy CK Mediator.

Odnowione iPhone’y w CK Mediator

W ofercie wspomnianego dystrybutora pojawią się odnowione przez francuską firmę Remade iPhone’y. Nie będą to niestety “refuby” od Apple, ale rzeczony podmiot z pewnością podejdzie do kwestii odnowienia skrupulatnie. Istotne jest tutaj to, że atrakcyjna cena nie stanowi jedynej zachęty dla klienta.

Osoby zainteresowane nabyciem smartfona Apple od CK Mediator będą mogły wybierać pomiędzy nowymi kolorami, niedostępnymi w ofercie giganta z Cupertino. Mowa o wariantach takich jak — elektryzujący pomarańcz, różowy grejpfrut czy koralowy zielony.

Odnowione iPhone'y

Jak podkreśla Dariusz Grabowski, prezes CK Mediator: Chcemy zaoferować wszystkim wielbicielom Apple’a telefony, które nie tylko będą w 100% sprawne, ale objęte dwuletnią gwarancją i naprawą w ciągu trzech dni lub wymianą na sprawne urządzenie. Nie zapominajmy też, że smartfony dostarczone będą wraz z pełnym pakietem nowych akcesoriów: ładowarką, słuchawkami oraz kablem komunikacyjnym.

Zapewnienie prezesa CK Mediator to w mojej ocenie strzał w dziesiątkę. Pewne wsparcie, krótki czas oczekiwania na naprawę lub wymianę oraz komplet akcesoriów, mogą zachęcić gros klientów do zakupu. Niestety, na ten moment nie znamy jeszcze oficjalnych cen.

Źródło: CK Mediator

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...