Office 2016 – pierwsze zrzuty ekranowe „klasycznego” pakietu biurowego

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, premiera Office 2016 odbędzie się jeszcze w tym roku. Oczywiście mówimy o „pełnym” czyli klasycznym programie, a nie jego okrojonej wersji, która będzie dodawana jako bonus do Windows 10. Dzięki serwisowi NeoWin już dziś możemy podziwiać pierwsze zrzuty ekranowe nadchodzącego pakietu biurowego Microsoftu.

office-logo v3

W miniony weekend do sieci wyciekły screeny prezentujące najnowszy build Microsoft Office 2016. Na temat samych jego funkcji wiadomo niewiele, lecz dzięki wspomnianym grafikom możemy, choć częściowo zapoznać się z interfejsem pakietu.

screenshot1

Pierwsze co rzuca się w oczy to optyczna spójność interfejsu z tym, jaki możemy podziwiać w najnowszej wersji Windows 10 Technical Preview. Wszystko za sprawą szarych, stonowanych barw prezentuje się czytelnie. Najważniejsze w danym panelu opcje zostały wyróżnione kolorami, co z pewnością ułatwi nawigację pomiędzy funkcjami.

screenshot2

Ostateczna data premiery Microsoft Office 2016 jest nieznana, lecz jak donoszą internetowe źródła, odbędzie się ona jeszcze w tym roku. Czy w takim razie opłacalne jest teraz inwestowanie w poprzednią wersję pakietu?

screenshot3Według mnie nie, ale mamy na to radę. Wystarczy skorzystać z popularnej ostatnio usługi subskrypcyjnej Office 365, którą nabędziecie w naszym e-sklepie i to po promocyjnej cenie.

 

Źródło: Neowin ?

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...