You are here
Oficjalnie: Patch 1.20 do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon gotowy do pobrania! News 

Oficjalnie: Patch 1.20 do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon gotowy do pobrania!

Już jutro na rynku zadebiutuje „Krew i Wino” – drugie rozszerzenie do trzeciej części przygód Geralta z Rivii. Tymczasem dziś „CD Projekt RED” wypuścił prawdopodobnie ostatnią dużą aktualizację „Wiedźmina 3”, która wprowadza liczne usprawnienia oraz poprawki.

Wiedźmin łatka slide

Patch o symbolu „1.20” jest obowiązkową łątką dla wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli ukończyć podstawowej wersji gry. Uaktualnienie w szczególny sposób powinno przypaść do gustu tym, którzy pragną zdobyć pełną kolekcję kart do „Gwinta” – w grze dostępny jest teraz „Cudowny przewodnik po gwincie”, dzięki któremu będziemy mogli sprawdzić, jakich kart jeszcze nam brakuje i gdzie możemy je zdobyć.

Drugą istotną zmianą jest możliwość skalowania poziomu przeciwników do levelu gracza (znajdziemy w menu Opcje – Rozgrywka), dzięki czemu będziemy mogli walczyć z wrogiem dostosowanym do poziomu naszego Geralta.

Wiedźmin łatka screen

Z ważniejszych modyfikacji należy także wspomnieć o tym, iż teraz nie będziemy musieli wchodzić do panelu ekwipunku, by zapoznać się z treścią znalezionych książek i manuskryptów. Samo menu ekwipunku, także przeszło małą metamorfozę – przedmioty podzielono na dodatkowe podkategorie w swoich grupach.

Pewną ciekawską pozostaje fakt, iż opisywana łatka nieoficjalnie była już gotowa do ściągnięcia 2 dni temu, a przynajmniej na konsolę „Microsoftu”. Niektórzy użytkownicy „Xboksa One” donosili, że jakimś cudem udało im się pobrać patch 1.20 przed jego debiutem rynkowym. Dowodem na to miały być wrzucone do sieci screeny, na których mogliśmy zobaczyć m.in. nowe menu.

Wiedźmin łatka screen 1

Temat wycieku zdecydował się skomentować Marcin Momot, Community Manager w „CD Projekt RED”:

Patch 1.20 nie powinien pojawić się na żadnej platformie do końca trwającego weekendu. Przyglądamy się sprawie – stwierdził Momot.

Warto przypomnieć, iż „Wiedźmin 3” równie wielkiej aktualizacji już się pewnie nie doczeka, więc śmiało można stwierdzić, iż w tej chwili jest to gra całkowicie ukończona.

Z pełną listą zmian zapoznacie się, odwiedzając ten adres. Z kolei samą aktualizację możecie pobierać na każdej z platform sprzętowych („PC”, „PlayStation 4” i „Xbox One”) oraz w każdym ze sklepów: „Steam, „Origin”, GOG”.

http://www.youtube.com/watch?v=NXet96DTp60

Więcej szczegółów na temat gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” oraz m.in. nadchodzącego rozszerzenia „Krew i Wino” znajdziecie pod tym adresem. Zapraszam także do zapoznania się z naszą recenzją trzeciej odsłony przygód Geralta z Rivii.

Źródło: CD Projekt RED

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment