Papież Slide 1

Papież Franciszek znowu zaskoczył – w jakim celu spotkał się z młodymi YouTuberami?

Watykan nie stroni od nowych technologii… Swój kanał na „YouTubie” miał już Benedykt XVI, a papież Franciszek posunął się o krok dalej i postanowił spotkać się z młodymi twórcami filmów publikujących własne materiały w tym serwisie.

Papież Slide 1

Celem spotkania papieża Franciszka z jedenastoma twórcami filmów z całego świata publikującymi własne treści w serwisie „YouTube” było przedyskutowanie tematów związanych z kwestiami pokoju oraz tolerancji, takich jak prawa emigrantów czy równość płci. Ci z kolei już niedługo mają umieścić na swoich kanałach materiały, w których podzielą się swoimi spostrzeżeniami po rozmowie z papieżem Franciszkiem.

Papierz uznał, iż nowe medium z racji dużej popularności wśród młodszych użytkowników będzie idealnym narzędziem do szerzenia dobrego słowa oraz propagowania pozytywnych myśli.

Papież screen

Wszyscy z YouTuberów, którzy byli obecni na spotkaniu, mają więcej niż 27 milionów subskrybentów na całym świecie i pochodzą z 10 różnych krajów. Nie trudno zauważyć, iż twórcy z własnymi filmami docierają do olbrzymiej liczby mieszkańców naszego globu.

Z pełną listą YouTuberów możecie zapoznać sie poniżej:

Zachęcam do podzielenia się w komentarzach opiniami czy droga, którą obrał papież Franciszek, jest dobra.

Źródło: YouTube.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...