windowsphone750x300

Oficjalny Windows Phone 8.1 trafi do pierwszych telefonów już 24 czerwca

Zaraz po tym jak Microsoft zaprezentował na konferencji Build 2014 najnowszy update dla mobilnych kafelków, rzesza użytkowników zapragnęła mieć go na swoich urządzeniach. Niestety, dotychczas jedynie posiadacze kont deweloperskich mogli przetestować „nieukończoną” wersję systemu. Reszta musi poczekać przynajmniej do 24 czerwca.

windowsphone750x300

Nie każdy może pochwalić się determinacją pozwalającą na poniesienie ryzyka instalacji deweloperskiej wersji Windows Phone. Zdecydowana większość fanów mobilnych kafelków woli poczekać do czasu, kiedy ruszy proces oficjalnej aktualizacji. Rozsyłanie nowej wersji systemu w teorii powinno rozpocząć się już 24 czerwca, czyli w terminie wskazanym przez Microsoft.

Praktyka z pewnością okaże się mniej optymistyczna. Pamiętajmy, że nawet jeśli gigant udostępni końcowy build, nie musi to oznaczać nagłej aktualizacji dla każdego urządzenia pracującego pod kontrolą Windows Phone. Za cały proces nie odpowiada sam Microsoft, a każdy producent oraz operator komórkowy z osobna.  Ci będą potrzebowali czasu, aby dodać do oprogramowania swoje autorskie funkcje. Dla końcowego użytkownika oznacza to jedno – najprawdopodobniej będzie musiał poczekać dłużej niż do 24 czerwca.

Źródło: neowin

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...