Bar dla graczy Level Up Level obchodzi pierwsze urodziny

W ten weekend, od piątku do niedzieli swoje pierwsze urodziny hucznie obchodzić będzie bar Level Up. Ciekawi Was jakie niespodzianki przygotowali na uczestników organizatorzy we współpracy z portalem Gram.pl?

Najwięcej atrakcji przewidzianych jest na sobotę (10 maja). Uczestnicy imprezy mogą liczyć m. in na:

  • 20:00 – Turniej w Audiosurf – Uczestnicy dzielą się na 2 drużyny, wygrana drużyna zdobywa dużą butlę wódki, przegrana – o połowę mniejszą;
  • 22:30 – Turniej w Tetrisa – zdobywca pierwszego miejsca otrzyma klawiaturę Razer, torbę na laptopa oraz bluzę gram.pl; drugiego miejsca – torbę na laptopa, trzeciego – drink oraz kartę podarunkową od gram.pl;
  • 1:00 Wielka Bitwa na Klocki, czyli Jenga – uczestnicy walczą w parach, każdy wygrany otrzymuje nagrodę w postaci kuponu zniżkowego do sklepu Gram.pl.

Level Up postanowił nagrodzić również swoich stałych bywalców. O godzinie 1:00 odbędzie się losowanie wśród wszystkich posiadaczy czarnych kart tzw. KUiRWO. Na szczęśliwców czekają:

– klawiatura Razer,

– Torba na laptopa Gram.pl,

– bluza Gram.pl.

Karty zakupione tego dnia do godziny 24:00 również wezmą udział w losowaniu.

Data: 09-11.05.2014 start od godz. 18:00

Miejscowość: Warszawa (Level Up, ul. Moliera 4/6)

Na FanPage’u baru zapoznać się można ze szczegółowym planem urodzin oraz śledzić najświeższe newsy dotyczące wydarzenia.

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...