Oficjalny zwiastun Ghost in the Shell

Premierę filmu Ghost in the Shell, opartego na popularnej mandze i anime o tym samym tytule, zapowiedziano na 31 marca 2017 roku w Stanach Zjednoczonych. Fani serii doczekali się pierwszego, oficjalnego trailera.

Główną rolę w reżyserowanym przez Ruperta Sandersa filmie zagra Scarlett Johansson, znana m.in. z roli Black Widow w marvelowskich produkcjach oraz Lucy w thrillerze o tym samym tytule. Aktorka wcieli się w postać major Motoko Kusanagi, która jest dowódcą w tajnej organizacji Sekcja 9. Organizacja specjalizuje się w zwalczaniu przestępczości wykorzystującej najnowocześniejsze technologie. Sama major Kusanagi jest prawie w całości cyborgiem, zdolnym do nadludzkich wyczynów. Musi się ona zmierzyć z niebezpiecznym hakerem, którego zwą Władcą Marionetek.

Chociaż tożsamość tego niebezpiecznego przestępcy nie jest znana, to wszystkie przestępstwa jakich się dopuszcza mają wspólny mianownik – ghost hacking. Polega ono na przejęciu nad umysłem kontroli, co jest bardzo niebezpieczne w świecie zdominowanym przez cyborgi.

Trailer zdradza jeszcze zbyt mało, ale widzimy w nim, poza major Motoko Kusanagi, także Batou, jej współpracownika. Podstawowym pytaniem, jakie pada w zwiastunie, jest pytanie o tożsamość i o to, kim się jest.

http://www.youtube.com/watch?v=G4VmJcZR0Yg

Ghost in the Shell autorstwa Masamune Shirowa jest serią kultową, dlatego pojawiają się obawy, że film może nie sprostać wymaganiom. Padają głosy, że amerykańska produkcja spłyci fabułę, a widzowie nie zechcą sięgnąć do oryginału, bowiem wystarczy im to, co oferuje film. Na efekty końcowe w postaci produkcji przyjdzie nam poczekać do marca przyszłego roku i dopiero wtedy będzie można film Ghost in the Shell ocenić. Na pewno bardzo ciężko będzie dogonić mangę i anime, o ile jest to w ogóle możliwe. Jeśli nie, miejmy nadzieję, że czeka nas dobre, cyberpunkowe widowisko. 

 

____________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...