I Ty możesz zostać Iron Manem

Komiksy wydawnictwa Marvel, a także filmy na nich oparte cieszą się niesłabnącą popularnością wśród fanów. Wiadomo, że nie zabija się kur znoszących złote jajka, dlatego marvelowscy bohaterowie pojawią się po raz kolejny, ale w innym miejscu, by w sposób właściwy dla superbohaterów przyciągać klientów.

Tym miejscem ma być otwarty w 2005 roku w Hong Kongu Disneyland. Chociaż jest on niewielki, to wytwórnia Walta Disneya ogłosiła we wtorek, że zamierza zainwestować 1,4 miliardów dolarów, które mają być wydane na nowe atrakcje. Wśród nich znalazły się te dotyczące bohaterów ze świata Marvela.

Już 11 stycznia 2017 roku wszyscy odwiedzający Disneyland w Hong Kongu będą mogli razem z Iron Manem oglądać miasto z powietrza, a to za sprawą Iron Man Experience. Oto opis atrakcji: Tony Stark, wybitny wynalazca, wybrał Tomorrowland w Hong Kongu jako miejsce na Stark Expo. Podczas wydarzenia zaprezentuje on swoje najnowsze technologiczne projekty. W czterech halach wystawowych (Hall of Protection, Hall of Energy, Hall of Mobility, Hall of Legacy, czyli kolejno: hala obrony, hala energii, hala mobilności i hala dziedzictwa) pokazane zostaną technologie, które mają być wykorzystane w przyszłości. Goście zobaczą najnowsze i najlepsze produkty Stark Industries: kostium Iron Mana Mark III, reaktor łukowy, Iron Wing i kostium Iron Mana Mark I.

Dzięki okularom StarkVision będzie można z bliska przyjrzeć się wszelkim innowacjom oraz latać Iron Wingiem. Poza samym Hong Kongiem, z góry oglądać będzie można Stark Tower, pasma górskie oraz inne lokacje. Będzie można również zmierzyć się z poplecznikami Hydry. A dla miłośników samego Starka przygotowana będzie nie lada gratka – kto nie marzył o spotkaniu Iron Mana? Ja tak, więc cieszę się, że będę miała taką możliwość. Będzie można też samemu wcielić się w Iron Mana. Jak ryby w wodzie powinni poczuć się również kolekcjonerzy gadżetów związanych z postaciami komiksowymi, bo czekać będzie na nich ponad 300 przedmiotów związanych z superbohaterem. 

http://www.youtube.com/watch?v=kpMKkxANiuY

Iron Man Experience to dopiero początek marvelowskiej przygody w Disneylandzie w Hong Kongu. Co będzie następne, jeszcze nie wiadomo. Już teraz szykuje się nie lada gratka, bo, cytując Stana Lee, jest coś takiego w Iron Manie, że fascynuje ludzi. 

 

Źródło: Cbr, Hong Kong Disneyland

____________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...