Oglądaj mapy w Google Street View razem z Linkiem z serii Zelda

Popularność, jaką cieszą się gry z serii Zelda, jest wielka. Firma Google postanowiła puścić oczko do fanów przygód Linka i w dniu premiery The Legend of Zelda: Twilight Princess HD możemy oglądać mapy na Google Street View mając za przewodnika właśnie tego bohatera.

Nie zawsze Link musi być powiernikiem mocy męstwa. Czasami może być po prostu przewodnikiem miejskim, który doprowadzi nas do wybranego przez nas punktu na mapie. Z jego „usług” będziemy mogli korzystać przez pięć dni, do momentu kiedy gra pojawi się również w Japonii. Przypomnijmy, że dzisiejsza premiera The Legend of Zelda: Twilight Princess HD obejmuje Europę i Amerykę. W Kraju Kwitnącej Wiśni będzie się nią można cieszyć 10 marca.

Ubrany na zielono Link widoczny jest w pasku zdjęć w Street View, skąd możemy go przeciągnąć na mapę. Trzymając go za miecz przemieszczamy się po ulicach, obserwując, jak zabawnie macha nogami. Kiedy zdecydujemy się przybliżyć którąś z lokalizacji, bohater przenosi się na podgląd sieci ulic w lewym, dolnym rogu ekranu.

Pojawienie się Linka w Google Street View nie jest może czymś szczególnym, ale powinno ucieszyć zagorzałych miłośników produkcji z serii Zelda. To jak, zwiedzacie miasto z ulubionym bohaterem? 

 

Źródło: Google Street View

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...