ZTE nawiązało współpracę z czołowym zespołem piłkarskim ligi hiszpańskiej

Grzegorz Krychowiak z telefonem firmy „ZTE” przy uchu?! Od teraz taki obrazek nikogo nie powinien dziwić. Chiński producent i dostawca nowoczesnych urządzeń oraz innowacyjnych technologii telekomunikacyjnych został oficjalnym partnerem technologicznym hiszpańskiego klubu piłkarskiego „Sevilla FC”.

Sevilla slide

Bardzo cieszymy się, że „ZTE” zaangażowało się we współpracę właśnie z „Sevilla FC”. Czołowym piłkarzem zespołu jest przecież jeden z liderów Reprezentacji Narodowej – Grzegorz Krychowiak […] Życzymy mu szybkiego powrotu do pełni sił po kontuzji, jak również tego, by w nadchodzących finałach Euro 2016 przyniósł wiele radości wszystkim kibicom piłki nożnej w Polsce – skomentował zdarzenie Chen Shiquan, Dyrektor Rynku Terminali w „ZTE Poland”.

Nawiązanie współpracy między „ZTE” a drużyną piłkarską „FC Sevilla” oznacza m.in. to, iż „Sevilla Football Club” będzie korzystać z innowacyjnych smartfonów chińskiego producenta. Chińczycy coraz odważniej angażują się w sponsoring sportowy na całym świecie, co przynosi widoczne rezultaty i staje się kluczowym elementem w budowaniu marki. Należy tutaj zaznaczyć, że „ZTE” oraz „Sevilla FC” połączyły podobne wartości. Klub z Hiszpanii, oprócz nieustannego udoskonalania swoich wyników, koncentruje się również na własnych fanach. Analogicznie postępuje „ZTE” w przypadku użytkowników swoich urządzeń.

„ZTE” ma zaszczyt być Oficjalnym Partnerem Technologicznym „Sevilla Football Club”, jednego z największych i znanych zespołów piłkarskich na świecie – powiedział Jacky Zhang, CEO „ZTE” EMEA i APAC. – „Sevilla FC” i „ZTE” dzielą tę samą wizję i wartości, które doprowadziły nas w to miejsce, w którym jesteśmy dzisiaj: pasję, kreatywność, zaangażowanie, talent, a także nieograniczoną wyobraźnię – dodaje Zhang.

Sevilla screen

Owocem kolaboracji ma być m. in wspólne zorganizowanie wielu dużych wydarzeń adresowanych do sympatyków obu marek. Oprócz obecności reklamowej na stadionie, kibice drużyny z Sevilli otrzymają dostęp do najświeższych informacji o produktach „ZTE” oraz uzyskają możliwość uczestnictwa w specjalnych akcjach, w których będą mogli wygrać smartfony, bilety na mecze piłkarskie i gadżety hiszpańskiego zespołu.

W imieniu „Sevilla FC”, jestem bardzo zadowolony i zaszczycony współpracą z jedną z wiodących firm technologicznych na świecie – powiedział Jose Castro Carmona, prezes „Sevilli FC” – Jestem przekonany, że ta współpraca będzie niezwykle korzystna dla obydwu stron, dla naszych fanów i konsumentów na całym świecie – dodał Carmona.

 Źródło: ZTE

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór słuchawek w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...