Ojciec Fahrenheita i Heavy Rain, wypuszcza demo swego najnowszego dziecka!

Quantic Dream, twórca fabularnych produkcji wideo tj. Fahrenheit czy Heavy Rain, szykuje dla swoich fanów prezent w postaci wersji demonstracyjnej swojego najnowszego dzieła – Beyond: Dwie Dusze.

W demie, który ukaże się 2 października twórcy do dyspozycji oddadzą nam dwa etapy. W pierwszym rozdziale pokierujemy młodą Jodie, która bierze udział w eksperymentach przeprowadzanych w Departamencie Zjawisk Paranormalnych. By w drugim przeskoczyć kilka lat do przodu i pomóc dziewczynie w ucieczce przed pracownikami agencji rządowych.

Osobiście zainteresowały mnie dwie wiadomości, którymi autorzy podzielili się ze światem. Pierwsza jest taka, że przy rozgrywce będzie mogło uczestniczyć dwóch graczy. Natomiast druga, że za oprawę dźwiękową odpowiada duet Lorne Balfe – Hans Zimmer. Z wynikami współpracy obu panów mogliśmy się zapoznać przy okazji gry w takie tytuły jak: Crysis 2, czy filmy Sherlock Holmes oraz Mroczny Rycerz powstaje.

Premiera pełnej wersji Beyond: Dwie Dusze planowana jest na 11 października br. w pełnej polskiej lokalizacji. W grze będziemy mogli usłyszeć Roberta Więckiewicza oraz Małgorzatę Sochę. Amatorzy oryginalnych wersji językowych mogą wybrać angielski dubbing, a wtedy Nathan Dawkins i Jodie Holmes przemówią głosami Willema Dafoe i Ellen Page.

W celu zaostrzenia apetytu zapraszam do obejrzenia trailera:

http://www.youtube.com/watch?v=ejYbxjzsfuY

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...