Wraz z aktualizacją Windows 8.1 pojawi się oficjalna aplikacja Facebook

Twitter coraz częściej staje się narzędziem dla osób ujawniających przecieki na temat nowych aplikacji, urządzeń, a nawet aktualizacji. Tym razem Hiszpański oddział Microsoft na swoim koncie podał informację o tym, jakoby oficjalna aplikacja Facebook miała trafić do sklepu wraz z pojawieniem się aktualizacji Windows do wersji 8.1.

FACEBOOK I microsoft

Jak to zwykle bywa, wpis został szybko usunięty z profilu. Mimo to, podana informacja wydaje się być prawdziwa, lecz ostatecznie zweryfikujemy ją w październiku. Wtedy też powinna pojawić się aktualizacja dla systemu operacyjnego od Microsoftu.

Gigant z Redmond ma wyraźny problem z interfejsem ModernUI. Zarówno tym desktopowym, jak i mobilnym w urządzeniach pracujących pod kontrolą Windows Phone. Problem jest związany z brakiem oficjalnych klientów najpopularniejszych aplikacji/usług. Microsoft nie może dogadać się z Zuckerbergiem, zarówno w przypadku FB jak i Instagramama. Niestety, współpraca z Google również nie przynosi żadnych konkretnych korzyści dla użytkownika.

Dlatego też, widmo pojawienia się oficjalnego FB napawa optymizmem osoby na co dzień korzystające z systemów Microsoftu.

Źródło: Neowin, Twitter

Dodaj komentarz

236 More posts in Aplikacje category
Recommended for you
Jak aplikacje w telefonie ułatwiają życie?

Smartfon ma dziś niemal każdy i to urządzenie, z którym mało kto się rozstaje. Towarzyszy...