You are here
OneNote dla Android Wear – Microsoft coraz bardziej otwiera się na konkurencyjne platformy Aplikacje 

OneNote dla Android Wear – Microsoft coraz bardziej otwiera się na konkurencyjne platformy

Polityka giganta z Redmond pozytywnie zaskakuje. Koncern nie zamyka się w swoim ekosystemie, lecz stara się wkraczać ze swoimi usługami na inne OS’y. Idealnym tego przykładem jest pojawienie się notatnika OneNote na inteligentnych zegarkach, pracujących pod kontrolą Android Wear od Google.

OneNotesssfd

Od wczoraj posiadacze smartwatch’y z „ubieralną” wersją Androida mogą cieszyć się nową aplikacją, będącą zarazem pierwszą wydaną na tę platformę przez Microsoft. Mowa o OneNote, czyli jednym z najpopularniejszych notatników.

Nie trudno zgadnąć, że aplikacja będzie zintegrowana z systemową komendą „Ok, Google”, a co za tym idzie możliwe stanie się dyktowanie nowej notatki z poziomu ekranu głównego zegarka. Treści będą automatycznie synchronizowane z OneDrive, czyli chmurą Microsoftu. Dzięki temu użytkownik zyska możliwość odtworzenia notatki na dowolnym urządzeniu.

Jeśli jesteście szczęśliwcami, którzy na swoim nadgarstku noszą inteligentny czasomierz z Android Wear – gorąco zachęcamy was do pobrania z Google Play, aplikacji OneNote.

Źródło

Related posts

Leave a Comment