OnePlus 3 i 3T dostaną Androida P

Oniemiałem, zwyczajnie oniemiałem na wieść o tym, że tytułowy producent zapowiedział właśnie pojawienie się aktualizacji do Androida P dla modeli OnePlus 3 i 3T. Ponad dwa lata wsparcia to w świecie zielonego robota coś niespotykanego. Zanim jednak podniesiecie gromkie krzyki zachwytu, doczytajcie do końca.

Wsparcie urządzeń pracujących pod kontrolą Androida nie wygląda najlepiej. Producenci aktualizują głównie urządzenia flagowe lub średniopółkowe, ale terminowość oraz długie wsparcie w zakresie update’ów, jest niestety rzadkością. Mniej popularne smartfony lub sprzęty budżetowe często nie otrzymują nawet jednej aktualizacji. To przykre, dlatego też planując zakup, powinniście celować w sprzęt, o którego oprogramowanie zadba producent. W tej kwestii warto podkreślić atrakcyjność urządzeń od OnePlusa.

OnePlus 3 i 3T z Androidem P

OnePlus zapowiedział oficjalne wsparcie dla modeli OnePlus 3 i 3T, które mają już swoje lata. To rzadko spotykana sytuacja, dlatego też firmie należą się słowa uznania. Oczywiście 3 i 3T to nie jedyne urządzenia wytypowane przez producenta do otrzymania uaktualnienia do najnowszej wersji Androida. Modele 6, 5, 5T również mogą spodziewać się wspomnianej aktualizacji. Tutaj dochodzimy do kiepskiej wiadomości dla userów smartfonów OnePlus 3…

Okazuje się, co zresztą nie powinno dziwić, że tytułowe słuchawki otrzymają uaktualnienie jako ostatnie. Pierwszeństwo odświeżenia oprogramowania mają naturalnie modele młodsze, o których wspomniałem wyżej. Mimo że użytkownicy muszą uzbroić się w cierpliwość, OnePlus ma u mnie i jak mniemam, nie tylko u mnie, ogromnego plusa.

Źródło: OnePlus

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...