Od teraz OnePlus 3T kupimy także w Polsce!

OnePlus 3T to bez wątpienia jedna z ciekawszych tegorocznych propozycji, jakie zostały nam zaserwowane przez smartfonowy rynek. Niestety, jego dostępność była w Polsce, delikatnie mówiąc mizerna… do czasu.

OnePlus 3T 750x300

Poprzez „mizerność” mam na myśli to, że urządzenie mogliśmy zamówić co najwyżej w ramach serwisów aukcyjnych oraz zagranicznych nie do końca pewnych sklepów wysyłkowych z elektroniką. Oficjana dystrybucja? Darmowa dostawa? O tym mogliśmy co najwyżej pomarzyć. Aż do teraz, kiedy to producent zdecydował się docenić nasz rynek, a mówiąc ściślej rynek Europejski.

OnePlus 3T w Europie – mamy to!

Smartfona będącego tematem wpisu przestawiać nie trzeba chyba nikomu. Jest to ulepszona wersja trzeciej odsłon „pogromcy flagowców”. Przydomek nadany nie na wyrost – urządzenie naprawdę zachyca wydajnością i co ciekawe, jest relatywnie tanie. Oczywiście patrząc przez pryzmat cen modeli oferowanych przez „popularnych” producentów.

OnePlus 3T 750x500

Dla przypomnienia sprzęt został wyposażony 5,5-calowy ekran Full HD (1080p), układ Qualcomm Snapdragon 821 oraz 6 GB pamięci operacyjnej RAM wspieranej 64/128 GB flash. Na pokładzie znajdziemy również akumulator o pojemności 3400 mAh oraz aparaty o rozdzielczości 16 Mpix. Przyznacie, że jest konfiguracja robiąca wrażenie?

Wracając do meritum – od teraz urządzenie możemy zamówić do Polski i co ciekawe, zrobimy to poprzez oficjalną witrynę producenta. Wariant tańszy to wydatek 439 Euro (64 GB), zaś za model z 128 GB pamięci flash przyjdzie nam zapłacić 679 Euro. Czy to dużo? Patrząc na to, co oferuje sprzęt – nie, dlatego też fanów OnePlusa 3T gorąco zachęcam do zakupu.

Źródło: OnePlus

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...